« ȘCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ »

Susţinere teză de doctorat, ENESCU Alina: Automate Celulare în Procesarea Imaginilor Detectori de Contururi bazați pe Automate Celulare

Facultatea de Matematică şi Informatică vă invită să participaţi la susţinerea publică a tezei de doctorat cu titlul Cellular Automata in Image Processing Cellular Automata based Edge Detectors (Automate Celulare în Procesarea Imaginilor Detectori de Contururi bazați pe Automate Celulare) , autor ENESCU Alina, elaborată sub îndrumarea dnei prof. univ. dr. ANDREICA Anca (Universitatea Babeș-Bolyai” din Cluj-Napoca).

Susţinerea publică va avea loc vineri, 27 mai 2022, 13:00, în amfiteatrul 5/I (Tiberiu POPOVICIU), clădirea centrală a Universităţii Babeş-Bolyai, str. M. Kogălniceanu, nr. 1.