« ȘCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ »

Susţinere teză de doctorat, ENESCU Alina: Automate Celulare în Procesarea Imaginilor Detectori de Contururi bazați pe Automate Celulare

Facultatea de Matematică şi Informatică vă invită să participaţi la susţinerea publică a tezei de doctorat cu titlul Cellular Automata in Image Processing Cellular Automata based Edge Detectors (Automate Celulare în Procesarea Imaginilor Detectori de Contururi bazați pe Automate Celulare), autor ENESCU Alina, elaborată sub îndrumarea dnei prof. univ. dr. ANDREICA Anca (Universitatea Babeș-Bolyai” din Cluj-Napoca).

Susţinerea publică va avea loc vineri, 27 mai 2022, 13:00, în amfiteatrul 5/I (Tiberiu POPOVICIU), clădirea centrală a Universităţii Babeş-Bolyai, str. M. Kogălniceanu, nr. 1.