Orarul consultaţiilor în semestrul I, an universitar 2020-2021

S1 – săptămână impară
S2 – săptămână pară

Departamentul de Matematică

Observații:

  1. Studenții care doresc consultații vor trimite un e-mail cadrului didactic respectiv cu cel puțin 24 de ore înainte, cu solicitarea de a se întâlni online. Cadrul didactic va răspunde prin e-mail studentului, indicând ora când acesta poate intra pe platformă.
  2. Dacă seminarul/laboratorul este coordonat de un doctorand, studentul va trimite e-mail acestuia pentru stabilirea unei întâlniri. Ziua și ora vor fi stabilite în funcție de programul doctorandului și al solicitantului. Adresele de e-mail ale doctoranzilor se află pe pagina facultății: http://www.cs.ubbcluj.ro/despre-facultate/structura/departamentul-de-matematica/
Numele şi prenumele Ziua Intervalul orar Adresa de e-mail Platforma
Prof. dr. Agratini Octavian Miercuri 18 – 20 agratini@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Andrica Dorin Vineri 11 – 12
15 – 16
dandrica@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Breaz Simion Joi 8 – 10 bodo@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Crivei Septimiu Luni
Miercuri
19 – 20
12 – 13
crivei@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Kohr Mirela Joi 16 – 18 mkohr@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Mărcuş Andrei Miercuri 14 – 16 marcus@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Petruşel Adrian Vineri 8:30 – 10:30 petrusel@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Popovici Nicolae Luni 10 – 12 popovici@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Precup Radu Joi 9:30 – 10:30
11:30 – 12:30
r.precup@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Blaga Cristina Vineri 8 – 10 cpblaga@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Blaga Paul Vineri 12 – 14 pablaga@cs.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Breckner Brigitte Vineri 12 – 14 brigitte@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Buică Adriana Joi 8 – 10 abuica@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Cătinaş Teodora Miercuri 14 – 16 tcatinas@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Chiorean Ioana Marți 12 – 14 ioana@math.ubbcluj.ro Zoom
Conf. dr. Groşan Teodor Miercuri 10 – 12 tgrosan@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Lisei Hannelore Luni 15 – 17 hanne@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Micula Sanda Joi 10 – 12 smicula@math.ubbcluj.ro MS Teams sau e-mail
Conf. dr. Modoi George Ciprian Joi 8 – 10 cmodoi@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Nicolae Adriana Luni 18 – 20 anicolae@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Pelea Cosmin Luni 10 – 12 cpelea@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Pintea Cornel Vineri 10 – 12 cpintea@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Roşca Natalia Miercuri 10 – 12 natalia@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Şerban Marcel Joi 12 – 14 mserban@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Trîmbiţaş Radu Miercuri 18 – 20 tradu@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Trif Tiberiu Joi 10 – 12 ttrif@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Berinde Ştefan Luni 13 – 15 sberinde@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Bota Monica Felicia Vineri 10 – 12 bmonica@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Grad Anca Joi 13:30 – 15:30 ancagrad@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Iancu Mihai Miercuri 18 – 20 miancu@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Ilea Veronica Luni 9 – 11 vdarzu@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Simion Iulian Marți 18 – 20 simion@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Țurcaș George-Cătălin Vineri 14 – 16 george.turcas@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Văcăreţu Daniel Marți
Miercuri
18 – 19
16 – 17
vacaretu@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Viorel Adrian Joi 12 – 14 adrian.viorel@math.ubbcluj.ro MS Teams
Asist. drd. Albișoru Andrei-Florin Luni 16 -18 florin.albisoru@math.ubbcluj.ro Zoom
Asist. dr. Micu Tudor Joi 12 – 14 micu@math.ubbcluj.ro MS Teams
Asist. dr. Parajdi Lorand Miercuri 10 – 12 lorand@cs.ubbcluj.ro MS Teams

Departamentul de Informatică

Studenţii sunt rugaţi să anunţe participarea la orele de consultaţii prin E-MAIL sau CHAT PRIVAT TEAMS cu minim 24 ore înainte de orarul stabilit de către fiecare cadru didactic în parte.

Cadrul didactic Ziua, orele Platforma folosita
Prof. dr. Andreica Anca Miercuri, 18 – 20 Microsoft Teams
Prof. dr. Czibula Gabriela Joi, 14 – 16 Microsoft Teams
Prof. dr. Czibula Istvan Joi, 18 – 20 Microsoft Teams
Prof. dr. Dioşan Laura Marţi, 10 – 12 Microsoft Teams
Prof. dr. Pop Horia Florin Miercuri, 18 – 19 Microsoft Teams
Conf. dr. Avram Sanda Joi, 12 – 14 Microsoft Teams
Conf. dr. Boian Rareş Vineri, 14- 16 Microsoft Teams
Conf. dr. Chira Camelia Luni, 10 – 12 Microsoft Teams
Conf. dr. Cojocar Grigoreta Vineri, 10 – 12 Microsoft Teams
Conf. dr. Crăciun Florin Vineri, 11 – 14 Microsoft Teams
Conf. dr. Dărăbant Adrian Joi, 12 – 14 Microsoft Teams
Conf. dr. Motogna Simona Vineri, 10 – 12 Microsoft Teams
(cod: 5sph2hd)
Conf. dr. Niculescu Virginia Marţi, 10 – 12 Microsoft Teams
Conf. dr. Săcărea Christian Miercuri, 12 – 14 Microsoft Teams
Conf. dr. Suciu Mihai Joi, 12 – 13
Luni, 15 – 16
Microsoft Teams
Conf. dr. Vescan Andreea Marţi, 8 – 10 Microsoft Teams
Lect. dr. Benţa Iulian Luni, 8 – 10 Microsoft Teams
Lect. dr. Borza Diana Luni, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Bufnea Darius S1: Joi, 11 – 13
S2: Joi, 10 – 12
Microsoft Teams
Lect. dr. Chisăliţă-Creţu Camelia S1: Luni, 10 – 12
S2: Luni, 14 – 16
Microsoft Teams
Lect. dr. Cioban Vasile Vineri, 11 – 13 Microsoft Teams
Lect. dr. Cojocar Dan Marţi, 14 – 16 Microsoft Teams
Lect. dr. Coroiu Adriana Marţi, 14 – 16 Microsoft Teams
(cod: zr5z5be)
Lect. dr. Cristea Diana Luni, 16 – 18 Microsoft Teams
Lect. dr. Dragoş Radu Vineri, 9 – 11 Microsoft Teams
Lect. dr. Găceanu Radu Luni, 16 – 18 Microsoft Teams
Lect. dr. Greblă Horea Luni, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Guran Adriana Joi, 15 – 17 Microsoft Teams
Lect. dr. Ionescu Vlad Miercuri, 16 – 18 Microsoft Teams
Lect. dr. Lazăr Ioan Luni, 18 – 19
Vineri, 15 – 16
Microsoft Teams
Lect. dr. Lupea Mihaiela Luni, 11 – 12
Marţi, 12 – 13
Microsoft Teams
Lect. dr. Lupşa Dana Luni, 20 – 21
Miercuri, 20 – 21
Microsoft Teams
Lect. dr. Lupşa Radu Miercuri, 19 – 20
Vineri, 18 – 19
Microsoft Teams
Lect. dr. Mihoc Tudor Miercuri, 12 – 14 Microsoft Teams
Lect. dr. Mircea Ioan-Gabriel Joi, 14 – 16 Microsoft Teams
Lect. dr. Molnar Arthur Joi, 12 – 14 Microsoft Teams
Lect. dr. Oneţ – Marian Zsuzsanna Joi, 14 – 16 Microsoft Teams
Lect. dr. Petraşcu Vladiela Vineri, 16 – 18 Microsoft Teams
Lect. dr. Pop Andreea S1: Luni, 16 – 18 Microsoft Teams
Lect. dr. Rusu Cătălin Joi, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Şerban Camelia Luni, 8 – 10 Microsoft Teams
Lect. dr. Sterca Adrian Vineri, 14 – 16 Microsoft Teams
Lect. dr. Suciu Dan Marţi, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Surdu Sabina Miercuri, 12 – 14 Microsoft Teams
Lect. dr. Vancea Alexandru
Asist. drd. Andor Camelia Miercuri, 16 – 18 Skype
Asist. dr. Bădărînză Ioan Joi, 12 – 14 Microsoft Teams
Asist. drd. Bota Florentin Marţi, 16 – 18 Microsoft Teams
Asist. dr. Călin Alina Miercuri, 18 – 20 Microsoft Teams
Asist. dr. Mihai Andrei Joi, 10 – 12 Microsoft Teams
Asist. dr. Miholca Diana S1: Joi, 16 – 18
S2: Joi, 14 – 16
Microsoft Teams
Asist. drd. Mursa Bogdan Miercuri, 16 – 20 Microsoft Teams
Asist. dr. Petrescu Manuela Vineri, 10 – 12 Microsoft Teams
Asist. dr. Pop Emilia Miercuri, 10 – 12 Microsoft Teams
(cod: q7y76fc)
Asist. drd. Ţirban Paul Miercuri, 18 – 20 Microsoft Teams
Asist. dr. Şotropa Diana Joi, 18 – 20 Microsoft Teams
Asist. dr. Zsigmond Imre Vineri, 12 – 14 Microsoft Teams

Departamentul de Matematică şi Informatică al Liniei Maghiare

Studenţii sunt rugaţi să anunţe participarea la orele de consultaţii prin E-MAIL sau CHAT PRIVAT TEAMS cu minim 24 ore înainte de orarul stabilit de către fiecare cadru didactic în parte.

Numele și prenumele Ziua, intervalul orar Platforma folosită
Conf. dr. András Szilárd joi, 17:00 – 18:00 Zoom
Conf. dr. Bodó Zalán joi, 11:00 – 13:00 Microsoft Teams
Prof. dr. Bulboacă Teodor miercuri, 18:00 – 19:00 Zoom
Prof. dr. Csató Lehel joi, 10:00 – 11:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Darvay Zsolt vineri, 12:00 – 14:00 Zoom
Lect. dr. Doka-Molnár Andrea-Éva luni, 10:00 – 12:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Finta Zoltán marți, 12:00 – 13:00 Zoom
Asist. drd. Kajántó Sándor luni, 17:00 – 18:00 Zoom
Lect. dr. Kolumbán Sándor joi, 14:00 – 15:00 Microsoft Teams
Lect. dr. László Tamás luni, 10:00 – 12:00 Zoom
Conf. dr. Libál András vineri, 9:00 – 11:00 Zoom
Lect. dr. Lukács Andor miercuri, 18:00 – 19:00 Zoom
Asist. drd. Lőrincz Beáta marți, 8:00 – 10:00 Microsoft Teams
Asist. drd. Mester Ágnes luni, 17:00 – 18:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Mezei Ildikó luni, 10:00 – 12:00 Zoom
Lect. dr. Molnár Botond marți, 14:00 – 16:00 Microsoft Teams
Asist. drd. Pável Szabolcs joi, 18:00 – 19:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Pătcaș Csaba joi, 16:00 – 18:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Robu Judit luni, 14:00 – 16:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Róth Ágoston vineri, 15:00 – 17:00 Zoom
Lect. dr. Ruff Laura joi, 18:00 – 20:00 Microsoft Teams
Asist. drd. Sándor Csanád vineri, 15:00 – 16:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Simon Károly luni, 16:00 – 17:00 Zoom
Lect. dr. Somogyi Ildikó luni, 12:00 – 14:00 Zoom
Conf. dr. Soós Anna joi, 1:00 – 12:00 Rectorat UBB
Lect. dr. Sulyok Csaba joi, 15:00 – 17:00 Zoom
Conf. dr. Szántó Csaba vineri, 10:00 – 12:00 Zoom
Conf. dr. Szenkovits Ferenc joi, 11:00 – 13:00 Zoom
Asist. dr. Szilágyi Zsolt luni, 18:00 – 20:00 Zoom
Lect. dr. Szöllősi István miercuri, 16:00 – 18:00 Zoom
Prof. dr. Varga Csaba miercuri, 15:00 – 16:00 Zoom
Conf. dr. Varga Ibolya joi, 10:00 – 12:00 Teams
Lect. dr. Varga Levente miercuri, 12:00 – 14:00 Microsoft Teams
Asist. drd. Vas Orsolya joi, 15:00 – 17:00 Zoom
Asist. drd. Vekov Géza joi, 8:00 – 10:00 Microsoft Teams