Orarul consultaţiilor în semestrul II, an universitar 2021-2022

S1 – săptămână impară
S2 – săptămână pară

Departamentul de Matematică

Numele şi prenumele Ziua Intervalul orar Adresa de e-mail
Prof. dr. Agratini Octavian Vineri 08:00 – 10:00 agratini@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Breaz Simion Marți 09:20 – 11:00 bodo@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Crivei Septimiu Joi 17:35 – 19:05 crivei@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Groşan Teodor Luni 07:30 – 09:20 tgrosan@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Kohr Mirela Joi 16:40 – 18:30 mkohr@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Mărcuş Andrei Luni 18:30 – 20:10 marcus@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Petruşel Adrian Vineri 08:30 – 10:00 petrusel@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Popovici Nicolae Luni 09:20 – 11:10 popovici@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Precup Radu Miercuri
Joi
15:45 – 16:45
12:45 – 13:45
r.precup@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Blaga Cristina Vineri 12:00 – 14:00 cpblaga@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Blaga Paul Vineri 12:00 – 14:00 pablaga@cs.ubbcluj.ro
Conf. dr. Breckner Brigitte Luni 16:40 – 18:30 brigitte@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Buică Adriana Joi 09:20 – 10:50 abuica@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Cătinaş Teodora Marți 14:00 – 16:00 tcatinas@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Lisei Hannelore Joi 16:40 – 18:30 hanne@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Micula Sanda Miercuri 11:10 – 12:40 smicula@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Modoi Ciprian Joi 08:00 – 10:00 cmodoi@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Nicolae Adriana Joi 09:20 – 11:10 anicolae@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Pelea Cosmin Joi
Vineri
08:25 -09:20
07:30 – 08:25
cpelea@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Pintea Cornel Marți 12:00 – 14:00 cpintea@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Roşca Natalia Marți 14:50 – 16:40 natalia@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Şerban Marcel Joi 13:00 – 14:30 mserban@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Trîmbiţaş Radu Miercuri 18:00 – 20:00 tradu@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Trif Tiberiu Marți 08:00 – 10:00 ttrif@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Berinde Ştefan Joi 11:10 – 13:00 sberinde@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Bota Monica Vineri 10:00 – 12:00 bmonica@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Grad Anca Vineri 13:00 – 14:50 ancagrad@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Iancu Mihai Marți 16:40 – 18:30 miancu@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Ilea Veronica Miercuri 08:15 – 10:15 vdarzu@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Nechita Veronica Joi 14:50 – 16:40 veronica.nechita@ubbcluj.ro
Lect. dr. Simion Iulian Joi 14:00 – 16:00 simion@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Țurcaș George Cătălin Miercuri
Vineri
09:00 – 10:00
11:00 – 12:00
george.turcas@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Văcăreţu Daniel Miercuri 13:00 – 14:50 vacaretu@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Viorel Adrian Luni 09:20 – 11:10 adrian.viorel@math.ubbcluj.ro
Asist. drd. Albișoru Andrei-Florin Marți 09:00 – 11:00 florin.albisoru@math.ubbcluj.ro
Asist. dr. Micu Tudor Miercuri 11:10 – 13:10 micu@math.ubbcluj.ro
Asist. dr. Minuță Virgilius-Aurelian Joi 13:00 – 14:50 minuta.aurelian@math.ubbcluj.ro virgilius.minuta@ubbcluj.ro
Prof. dr. emerit Andrica Dorin Vineri 11:00 – 13:00 dandrica@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. emerit Sălăgean Grigore Miercuri 17:00 – 19:00 salagean@math.ubbcluj.ro

NOTĂ:

Studenții care solicită o consultație vor contacta prin e-mail cu cel putin 24 de ore înainte cadrul didactic respectiv. În funcție de numărul de solicitări, cadrul didactic va indica printr-un e-mail de răspuns ora și platforma unde va avea loc întâlnirea.

Departamentul de Informatică

Studenţii sunt rugaţi să anunţe participarea la orele de consultaţii prin e-mail sau Microsoft Teams cu minim 24 ore înainte de orarul stabilit de către fiecare cadru didactic în parte.

Cadrul didactic Ziua, orele Platforma folosita
Prof. dr. Andreica Anca Miercuri, 9:00 – 11:00 Microsoft Teams
Prof.dr. Chira Camelia Luni, 12:00 – 14:00 Microsoft Teams
Prof. dr. Czibula Gabriela Joi, 13:00 – 15:00 Microsoft Teams
Prof. dr. Czibula Istvan Joi, 9:00 – 11:00 Microsoft Teams
Prof. dr. Dioşan Laura Marti, 9:00 – 11:00 Microsoft Teams
Prof.dr. Motogna Simona Miercuri, 9:00 – 11:00 Microsoft Teams
Prof. dr. Pop Horia Florin Luni 11:00 – 13:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Avram Sanda Miercuri 11:00 – 12:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Bocicor Iuliana Marti, 11:00 – 13:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Boian Rareş Joi + Vineri 14:00 – 15:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Cojocar Grigoreta Joi, 12:00 – 14:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Crăciun Florin Joi 11:00 – 13:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Dărăbant Adrian Vineri 10:00 – 12:00 Microsoft Teams
Conf.dr. Guran Adriana Luni, 9:00 – 11:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Niculescu Virginia Marti 10:00 – 12:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Săcărea Christian Miercuri, 12.00 – 14.00 Microsoft Teams
Conf. dr. Sterca Adrian Vineri, 16:20 – 18:20 Microsoft Teams
Conf. dr. Suciu Mihai Vineri, 14:00 – 16:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Vescan Andreea Joi, 9:00 – 11:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Bădărînză Ioan Miercuri, 7:30 – 9:30 Microsoft Teams
Lect. dr. Benţa Iulian joi, 18:30 – 20:30 Microsoft Teams
Lect. dr. Borza Diana miercuri, 7:30 – 9:30 Microsoft Teams
Lect. dr. Bufnea Darius joi, 10:00 – 12:00 sapt. 1
joi, 11:00 – 13:00 sapt. 2
Microsoft Teams
Lect. dr. Chisăliţă – Creţu Camelia Miercuri, 13:00 – 15:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Cojocar Dan joi, ora 12:00 – 14:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Coroiu Adriana marti, 11:00 – 13:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Cristea Diana joi, 16:30 – 18:30 Microsoft Teams
Lect. dr. Dragoş Radu miercuri, ora 9:20 – 11:20 Microsoft Teams
Lect. dr. Găceanu Radu marti, 18:30 – 20:30 Microsoft Teams
Lect. dr. Greblă Horea miercuri, ora 18.15 – 20:15 Microsoft Teams
Lect. dr. Ionescu Vlad Vineri ora 15:00 – 17:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Lazăr Ioan Marti, 14:00 – 16:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Lupea Mihaiela Luni, 11:00 – 13:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Lupşa Dana Vineri, 18:30 – 20:30 Microsoft Teams
Lect. dr. Lupşa Radu
Lect. dr. Mihoc Tudor Marți, 13:00 – 15:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Mircea Ioan – Gabriel
Lect. dr. Molnar Arthur Joi, 11:00 – 13:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Petraşcu Vladiela Luni, 9:00 – 11:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Pop Andreea Joi, 18:30 – 20:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Pop Emilia Miercuri, 9:00 – 11:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Rusu Cătălin Vineri 08:00 – 10:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Suciu Dan Marti, 18:30 – 20:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Surdu Sabina Miercuri, 11:00 – 13:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Şerban Camelia Marti, 10:00 – 12:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Şotropa Diana Miercuri, 7:30 – 09:30 Microsoft Teams
Lect. dr. Vancea Alexandru
Asist. drd. Andor Camelia Miercuri, 9:20 – 11:20 Skype
Asist. drd. Bota Florentin Miercuri, 14:00 – 16:00 Microsoft Teams
Asist. dr. Călin Alina Vineri, 15:00 – 17:00 Microsoft Teams
Asist. dr. Mihai Andrei Vineri, 9:00 – 11:00 Microsoft Teams
Asist. dr. Miholca Diana Luni, 11:00 – 13:00 Microsoft Teams
Asist. drd. Mursa Bogdan Miercuri, 18:00 – 20:00 Microsoft Teams
Asist. dr. Petrescu Manuela Marti 7:30 – 9:30 Microsoft Teams
Asist. drd. Ţirban Paul Marti, 16:00 – 18:00 Microsoft Teams
(cod pe pagina personala)
Asist. drd. Zsigmond Imre Miercuri, 15:00 – 17:00 Microsoft Teams