« ȘCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ »

Susţinere teză de doctorat, CRIVEI Liana-Maria: New approaches in Data Mining. Applications in Educational Data Mining

Facultatea de Matematică şi Informatică vă invită să participaţi la susţinerea publică a tezei de doctorat cu titlul New approaches in Data Mining. Applications in Educational Data Mining (Noi abordări în vederea extragerii cunoștințelor din date. Aplicații în domeniul educațional), autor CRIVEI Liana-Maria, elaborată sub îndrumarea dnei prof. univ. dr. CZIBULA Gabriela (Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca).

Susţinerea va avea loc vineri, 25 septembrie 2020, 12:30, în sala Tiberiu Popoviciu 5/I, clădirea centrală a Universităţii Babeş-Bolyai, str. M. Kogălniceanu, nr. 1. Accesul publicului se face pe platforma digitală Zoom, meeting ID: 96721013403, password: 932576.