Susţinere teză de doctorat, SZABÓ (căs. PÁLL-SZABÓ) Ágnes Orsolya: Properties of certain classes of analytic or harmonic functions (Studiul proprietăților unor clase de funcții analitice sau armonice)

Facultatea de Matematică şi Informatică vă invită să participaţi la susţinerea publică a tezei de doctorat cu titlul Properties of certain classes of analytic or harmonic functions (Studiul proprietăților unor clase de funcții analitice sau armonice), autor SZABÓ (căs. PÁLL-SZABÓ) Ágnes Orsolya, elaborată sub îndrumarea dlui prof. univ. dr. SĂLĂGEAN Grigore-Ștefan (Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca).

Susţinerea va avea loc sâmbătă, 16 iunie 2018, 12:30, în sala 5/I (Tiberiu POPOVICIU), clădirea centrală a Universităţii Babeş-Bolyai, str. M. Kogălniceanu, nr. 1.