« ȘCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ »

Susţinere teză de doctorat, VAS Orsolya: Variational and topological methods in the study of elliptic inclusions and equations

Facultatea de Matematică şi Informatică vă invită să participaţi la susţinerea publică a tezei de doctorat cu titlul Variational and topological methods in the study of elliptic inclusions and equations (Metode variaționale și topologice în studierea incluziunilor și ecuațiilor eliptice), autor Vas Orsolya, elaborată sub îndrumarea domnilor profesori dr. VARGA György-Csaba și dr. KRISTÁLY Alexandru (Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca).

Susţinerea va avea loc joi, 30 septembrie 2021, de la ora 12:00. Accesul referenților și publicului se face pe platforma digitală ZOOM la această adresă.

Parola: 937700