« ȘCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ »

Susţinere teză de doctorat, TELETIN Mihai: Development of deep learning models for complex problems

Facultatea de Matematică şi Informatică vă invită să participaţi la susţinerea publică a tezei de doctorat cu titlul Development of deep learning models for complex problems (Dezvoltarea unor modele de învățare profundă pentru probleme complexe), autor TELETIN Mihai, elaborată sub îndrumarea dnei prof. univ. dr. CZIBULA Gabriela (Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca).

Susţinerea va avea loc vineri, 24 iulie 2020, 11:00, în sala Gh. CĂLUGĂREANU (6/II), str. M. Kogălniceanu, nr.1. Accesul referenților și publicului se face pe platforma digitală pe platforma digitală ZOOM, meeting ID: 954 5684.