« ȘCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ »

Susţinere teză de doctorat, MARINESCU Alexandru Ion: Tehnici și aplicații avansate de procesare a imaginilor și viziune computerizată

Facultatea de Matematică şi Informatică vă invită să participaţi la susţinerea publică a tezei de doctorat cu titlul Advanced Techniques and Applications of Image Processing and Computer Vision (Tehnici și aplicații avansate de procesare a imaginilor și viziune computerizată), autor MARINESCU Alexandru Ion, elaborată sub îndrumarea dnei prof. univ. dr. ANDREICA Anca (Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca).

Susţinerea publică va avea loc vineri, 26 mai 2023, ora 10:30, în amfiteatrul Tiberiu POPOVICIU (5/I), clădirea centrală a Universităţii Babeş-Bolyai, str. M. Kogălniceanu, nr. 1.