« ȘCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ »

Susţinere teză de doctorat, Maria Camelia PODE: Transformări integrale ale unor clase speciale de funcții complexe

Facultatea de Matematică şi Informatică vă invită să participaţi la susţinerea publică a tezei de doctorat cu titlul Transformări integrale ale unor clase speciale de funcții complexe, autor Maria Camelia PODE, elaborată sub îndrumarea dlui prof. univ. dr. Daniel BREAZ (Universitatea  „1 Decembrie 1918” din Alba Iulia).

Susţinerea va avea loc miercuri, 16 decembrie 2020, ora 13:00, în sala Tiberiu POPOVICIU (5/I), clădirea centrală a Universităţii Babeş-Bolyai, str. M. Kogălniceanu, nr. 1. Susținerea publică va putea fi urmărită și pe platforma digitala Zoom, meeting ID: 990 7920 8021, password: 743407.