« ȘCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ »

Susţinere teză de doctorat, MANU Andra-Monica: Contribuții în teoria funcțiilor univalente de una și mai multe variabile complexe

Facultatea de Matematică şi Informatică vă invită să participaţi la susţinerea publică a tezei de doctorat cu titlul Contributions in the theory of univalent functions of one and several complex variables (Contribuții în teoria funcțiilor univalente de una și mai multe variabile complexe), autor MANU Andra-Monica, elaborată sub îndrumarea dnei prof. univ. dr. KOHR Mirela, Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca.

Susţinerea publică va avea loc vineri, 16 septembrie 2022, 12:00, în amfiteatrul Tiberiu POPOVICIU (5/I), clădirea centrală a Universităţii Babeş-Bolyai, str. M. Kogălniceanu, nr. 1.