« ȘCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ »

Susținere teză de doctorat, Dindelegan Mariana-Ioana (căs. Maier): Extragerea automată a caracteristicilor comportamentale ale educabililor în diferite medii de învățare

Facultatea de Matematică și Informatică vă invită să participați la susținerea publică a tezei de doctorat cu titlul Mining studentsʼ behavioural features in multiple learning environments (Extragerea automată a caracteristicilor comportamentale ale educabililor în diferite medii de învățare), autor Dindelegan Mariana-Ioana (căs. Maier), elaborată sub îndrumarea dnei prof. univ. dr. CZIBULA Gabriela (Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca).

Susținerea publică va avea loc vineri, 29 septembrie 2023, ora 10:30, în amfiteatrul Tiberiu Popoviciu (5/I) din clădirea centrală a Universității Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca, str. Mihail Kogălniceanu, nr. 1.