Orarul consultaţiilor în semestrul I, an universitar 2019-2020

TwitterFacebook

S1 – săptămână impară
S2 – săptămână pară

Departamentul de Matematică

Numele şi prenumele Ziua, orele Locatia
Prof. dr. Agratini Octavian Miercuri, 15 – 17 Mathematica, sala 204
Prof. dr. Andrica Dorin Vineri, 12 – 13
Vineri, 14 – 15
Mathematica, sala 11
Prof. dr. Breaz Simion Joi, 9:30 – 11:30 Mathematica, sala 215
Prof. dr. Crivei Septimiu Vineri, 15 – 17 Campus, sala L402
(programare intâlnire prin e-mail)
Prof. dr. Kohr Gabriela Luni, 18 – 19:30
Vineri, 12 – 13
Mathematica, sala 2
Prof. dr. Kohr Mirela Luni, 18 – 19
Vineri, 12 – 13
Mathematica, sala 2
Prof. dr. Mărcuş Andrei Marți, 12 – 14 Mathematica, sala 217
Prof. dr. Petruşel Adrian Joi, 8 – 10 Mathematica, sala 108
Prof. dr. Popovici Nicolae Joi, 13:30 – 15:30 Mathematica, sala 102
(programare intâlnire prin e-mail)
Prof. dr. Precup Radu Marți, 10 – 12 Mathematica, sala 109
Conf. dr. Blaga Cristina Joi, 8 – 10 Mathematica, sala 9
Conf. dr. Blaga Paul Vineri, 12 – 14 Mathematica, sala 9
Conf. dr. Breckner Brigitte Luni, 18 – 20 Clădirea centrală, sala 7/I
Conf. dr. Buică Adriana Joi, 9:30 – 10:30,
Joi, 12 – 13
Mathematica, sala 111
Conf. dr. Cătinaş Teodora Joi, 12 – 14 Mathematica, sala 205
Conf. dr. Chiorean Ioana Marți, 14 – 16 Mathematica, sala 204
Conf. dr. Groşan Teodor Vineri, 11 – 13 Mathematica, sala 209
Conf. dr. Lisei Hannelore Luni, 14 – 16 Mathematica, sala 205
(programare intâlnire prin e-mail)
Conf. dr. Micula Sanda Miercuri, 10 – 12 Clădirea Avram Iancu, sala A320
Conf. dr. Modoi George Ciprian Joi, 8 – 10 Mathematica, sala 215
Conf. dr. Pelea Cosmin Vineri, 10 – 12 Mathematica, sala 215
Conf. dr. Pintea Cornel Vineri, 10 – 12 Mathematica, sala 9
Conf. dr. Roşca Natalia Marți, 8 – 10 Clădirea Avram Iancu, sala A320
Conf. dr. Şerban Marcel Vineri, 9 – 11 Clădirea centrală, sala 230
Conf. dr. Trîmbiţaş Radu Luni, 18 – 20 Mathematica, sala 206
Conf. dr. Trif Tiberiu Marți, 10 – 12 Mathematica, sala 201
Lect. dr. Berinde Ştefan Marți, 18 – 20 Clădirea Avram Iancu, sala A320
Lect. dr. Bota Monica Felicia Luni, 8 – 10 Mathematica, sala 111
Lect. dr. Grad Anca Marți, 8 – 10 Clădirea Avram Iancu, sala A320
Lect. dr. Ilea Veronica Luni, 10 – 12 Mathematica, sala 111
Lect. dr. Nicolae Adriana Joi, 9:30 – 10:30,
Joi, 11:30 – 12:30
Mathematica, sala 109
Lect. dr. Simion Iulian Miercuri, 16 – 18 Mathematica, sala 9
Lect. dr. Văcăreţu Daniel Miercuri, 16 – 17
Vineri, 19 – 20
Clădirea centrală, sala 9/I
Clădirea centrală, sala 7/I
Lect. dr. Viorel Adrian Joi, 8 – 10 Mathematica, sala 109
Asist. dr. Iancu Mihai Marți, 12 – 14 Campus, sala L343
Asist. drd. Micu Tudor Marți, 14 – 16 Clădirea Avram Iancu, sala A320
(programare intâlnire prin e-mail)

Departamentul de Informatică

Cadrul didactic Ziua, orele Locaţia
Prof. dr. Andreica Anca Joi, 10 – 12 Clădirea centrală, sala 122
(programare întâlnire prin e-mail)
Prof. dr. Czibula Gabriela Joi, 12 – 14 C440
Prof. dr. Czibula Istvan Miercuri, 14 – 16 C440
Prof. dr. Dioşan Laura Miercuri, 10 – 12 C406
Prof. dr. Pop Horia Florin Luni, 11 – 13 Cabinet Vicepreşedinte Senat
(programare întâlnire prin e-mail)
Prof. dr. emerit. Pârv Bazil Luni, 13 – 14 Clădirea centrală, S14, Centrul MOS
Conf. dr. Avram Sanda Marți, 08 – 10 C406
(programare întâlnire prin e-mail)
Conf. dr. Boian Rareş
Conf. dr. Chira Camelia Joi, 16 – 18 C333
(programare întâlnire prin e-mail)
Conf. dr. Cojocar Grigoreta Marți, 13 – 14
Miercuri, 13 – 14
C406
(programare întâlnire prin e-mail)
Conf. dr. Crăciun Florin Luni, 14 – 16 C342
(programare întâlnire prin e-mail)
Conf. dr. Dărăbant Adrian
Conf. dr. Motogna Simona Vineri, 10 – 12 L342
Conf. dr. Niculescu Virginia Luni, 18 – 20 Clădirea centrală, S12, Centrul MOS
Conf. dr. Săcărea Christian Miercuri, 16 – 18 C332
Conf. dr. Vescan Andreea Marți, 8 – 10 C406
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Benţa Iulian Vineri, 12 – 14 C406
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Bocicor Iuliana Marți, 16 – 18 C440
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Bufnea Darius Joi, 12 – 13 Clădirea centrală, MOS, S10 (programare întâlnire prin e-mail)
S2: Miercuri, 18 – 20 C304
Lect. dr. Chisăliţă-Creţu Camelia Vineri, 10 – 12 A320
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Cioban Vasile Marți, 18 – 20 C332
Lect. dr. Ciuciu Ioana Marți, 10 – 12 C406
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Cojocar Dan Joi, 8 – 9
Miercuri, 13 – 14
C304
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Cristea Diana Marți, 14 – 16 Clădirea Mathematica, sala Phi
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Dragoş Radu Miercuri, 8 – 10 Clădirea Echinox, sala 15
Lect. dr. Găceanu Radu Joi, 18 – 20 C333
Lect. dr. Greblă Horea Miercuri, 18 – 20 C333
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Guran Adriana Luni, 12 – 14 C406
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Ionescu Vlad Joi, 12 – 14 C440
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Lazăr Ioan
Lect. dr. Lupea Mihaiela Joi, 11 – 12 C440
(programare întâlnire prin e-mail)
Joi, 14 – 15
Lect. dr. Lupşa Dana S1: Luni, 14 – 16 A320 (programare întâlnire prin e-mail)
S2: Vineri, 18 – 20 C440
Lect. dr. Lupşa Radu Joi, 12 – 13 C304
(programare întâlnire prin e-mail)
S2: Miercuri, 9 – 10 A320
Lect. dr. Oneţ – Marian Zsuzsanna Vineri, 10 – 12 L302
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Mihoc Tudor Miercuri, 14 – 16 C332
Lect. dr. Mircea Ioan-Gabriel
Lect. dr. Molnar Arthur Joi, 14 – 16 L342
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Petraşcu Vladiela Luni, 12 – 14 C342
Lect. dr. Pop Andreea Luni, 15 – 16 A320 (programare întâlnire prin e-mail)
S2: Marți, 18 – 19 C406
S1: Joi, 17 – 18 C406
Vineri, 12 – 13 A320
Lect. dr. Prejmerean Vasile S1: Joi, 12 – 14
S2: Joi, 10 – 12
C332
Lect. dr. Rusu Cătălin Marți, 10 – 12 Clădirea NTT Data
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Şerban Camelia Vineri, 12 – 14 C406
Lect. dr. Sterca Adrian Marți, 10 – 12 Clădirea centrală, S10, Centrul MOS
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Suciu Dan Luni, 12 – 14 C333
Lect. dr. Suciu Mihai Joi, 18 – 20 C332
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Surdu Sabina Luni, 11 – 13 A320
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Trîmbiţaş Gabriela Vineri, 12 – 14 C333
(programare întâlnire prin e-mail)
Lect. dr. Vancea Alexandru Miercuri, 14 – 16 C304
Asist. dr. Bădărînză Ioan Joi, 8 – 10 L304
(programare întâlnire prin e-mail)
Asist. dr. Coroiu Adriana S1: Vineri, 12 – 14 C333
(programare întâlnire prin e-mail)
S2: Marți, 14 – 16
Asist. drd. Miholca Diana Miercuri, 16 – 18 C440
Asist. dr. Pop Emilia Marți, 12 – 14 C406
(programare întâlnire prin e-mail)
Drd. Mihai Andrei Miercuri, 14 – 16 L307
TwitterFacebook