Orarul consultaţiilor în semestrul I, an universitar 2020-2021

S1 – săptămână impară
S2 – săptămână pară

Departamentul de Matematică

Observații:

  1. Studenții care doresc consultații vor trimite un e-mail cadrului didactic respectiv cu cel puțin 24 de ore înainte, cu solicitarea de a se întâlni online. Cadrul didactic va răspunde prin e-mail studentului, indicând ora când acesta poate intra pe platformă.
  2. Dacă seminarul/laboratorul este coordonat de un doctorand, studentul va trimite e-mail acestuia pentru stabilirea unei întâlniri. Ziua și ora vor fi stabilite în funcție de programul doctorandului și al solicitantului. Adresele de e-mail ale doctoranzilor se află pe pagina facultății: http://www.cs.ubbcluj.ro/despre-facultate/structura/departamentul-de-matematica/
Numele şi prenumele Ziua Intervalul orar Adresa de e-mail Platforma
Prof. dr. Agratini Octavian Miercuri 18 – 20 agratini@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Andrica Dorin Vineri 11 – 12
15 – 16
dandrica@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Breaz Simion Joi 8 – 10 bodo@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Crivei Septimiu Luni
Miercuri
19 – 20
12 – 13
crivei@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Kohr Mirela Joi 16 – 18 mkohr@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Mărcuş Andrei Miercuri 14 – 16 marcus@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Petruşel Adrian Vineri 8:30 – 10:30 petrusel@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Popovici Nicolae Luni 10 – 12 popovici@math.ubbcluj.ro MS Teams
Prof. dr. Precup Radu Joi 9:30 – 10:30
11:30 – 12:30
r.precup@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Blaga Cristina Vineri 8 – 10 cpblaga@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Blaga Paul Vineri 12 – 14 pablaga@cs.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Breckner Brigitte Vineri 12 – 14 brigitte@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Buică Adriana Joi 8 – 10 abuica@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Cătinaş Teodora Miercuri 14 – 16 tcatinas@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Chiorean Ioana Marți 12 – 14 ioana@math.ubbcluj.ro Zoom
Conf. dr. Groşan Teodor Miercuri 10 – 12 tgrosan@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Lisei Hannelore Luni 15 – 17 hanne@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Micula Sanda Joi 10 – 12 smicula@math.ubbcluj.ro MS Teams sau e-mail
Conf. dr. Modoi George Ciprian Joi 8 – 10 cmodoi@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Nicolae Adriana Luni 18 – 20 anicolae@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Pelea Cosmin Luni 10 – 12 cpelea@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Pintea Cornel Vineri 10 – 12 cpintea@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Roşca Natalia Miercuri 10 – 12 natalia@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Şerban Marcel Joi 12 – 14 mserban@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Trîmbiţaş Radu Miercuri 18 – 20 tradu@math.ubbcluj.ro MS Teams
Conf. dr. Trif Tiberiu Joi 10 – 12 ttrif@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Berinde Ştefan Luni 13 – 15 sberinde@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Bota Monica Felicia Vineri 10 – 12 bmonica@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Grad Anca Joi 13:30 – 15:30 ancagrad@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Iancu Mihai Miercuri 18 – 20 miancu@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Ilea Veronica Luni 9 – 11 vdarzu@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Simion Iulian Marți 18 – 20 simion@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Țurcaș George-Cătălin Vineri 14 – 16 george.turcas@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Văcăreţu Daniel Marți
Miercuri
18 – 19
16 – 17
vacaretu@math.ubbcluj.ro MS Teams
Lect. dr. Viorel Adrian Joi 12 – 14 adrian.viorel@math.ubbcluj.ro MS Teams
Asist. drd. Albișoru Andrei-Florin Luni 16 -18 florin.albisoru@math.ubbcluj.ro Zoom
Asist. dr. Micu Tudor Joi 12 – 14 micu@math.ubbcluj.ro MS Teams
Asist. dr. Parajdi Lorand Miercuri 10 – 12 lorand@cs.ubbcluj.ro MS Teams

Departamentul de Informatică

Studenţii sunt rugaţi să anunţe participarea la orele de consultaţii prin E-MAIL sau CHAT PRIVAT TEAMS cu minim 24 ore înainte de orarul stabilit de către fiecare cadru didactic în parte.

Cadrul didactic Ziua, orele Platforma folosita
Prof. dr. Andreica Anca Joi, 10 – 12 Microsoft Teams
Prof. dr. Czibula Gabriela Joi, 12 – 14 Microsoft Teams
Prof. dr. Czibula Istvan Vineri, 16 – 18 Microsoft Teams
Prof. dr. Dioşan Laura Marţi, 8 – 10 Microsoft Teams
Prof. dr. Pop Horia Florin de luni până vineri, 9 – 11 Skype
Prof. dr. emerit. Boian Florian Joi, 15 – 16 Microsoft Teams sau Zoom
Conf. dr. Avram Sanda Miercuri, 10 – 12 Zoom
Conf. dr. Boian Rareş Joi, 16 – 17
Vineri, 11 – 12
Microsoft Teams
Conf. dr. Chira Camelia Luni, 14 – 16 Microsoft Teams
Conf. dr. Cojocar Grigoreta Marţi, 10 – 12 Microsoft Teams
Conf. dr. Crăciun Florin Marţi, 18 – 20 Microsoft Teams
Conf. dr. Dărăbant Adrian Miercuri, 12 – 14 Microsoft Teams
Conf. dr. Motogna Simona Vineri, 10 – 12 Microsoft Teams (cod: 5sph2hd)
Conf. dr. Niculescu Virginia Joi, 18:15-20:15 Skype: live:ca2eb12845643cf8
Conf. dr. Săcărea Christian Miercuri, 14 – 16 Microsoft Teams
Conf. dr. Suciu Mihai Joi, 12 – 14 Microsoft Teams
Conf. dr. Vescan Andreea Miercuri, 8 – 10 Microsoft Teams
Lect. dr. Benţa Iulian Vineri, 12 – 14 Microsoft Teams
Lect. dr. Borza Diana Joi, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Bufnea Darius Miercuri, 9 – 10
Miercuri, 16 – 17
Microsoft Teams
Lect. dr. Chisăliţă-Creţu Camelia S1: Marţi, 10 – 12
S2: Luni, 12 – 14
Microsoft Teams
Lect. dr. Cioban Vasile Vineri, 12 – 14 Microsoft Teams
Lect. dr. Cojocar Dan S1: Marţi, 12 – 14 Google Meet
Lect. dr. Coroiu Adriana Joi, 16 – 18 Microsoft Teams
Lect. dr. Cristea Diana Marţi, 16 – 18 Microsoft Teams (cod: 666wwoj – pentru anul 1)
Lect. dr. Dragoş Radu Marţi, 8 – 10 Microsoft Teams (cod: 21wuvri)
Lect. dr. Găceanu Radu Vineri, 12 – 14 Microsoft Teams
Lect. dr. Greblă Horea Joi, 16 – 18 Microsoft Teams
Lect. dr. Guran Adriana Luni, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Ionescu Vlad Joi, 12 – 14 Microsoft Teams
Lect. dr. Lazăr Ioan Miercuri, 15 – 16
Joi, 15 – 16
Microsoft Teams
Lect. dr. Lupea Mihaiela Luni, 16 – 17
Joi, 11 – 12
Microsoft Teams
Lect. dr. Lupşa Dana Miercuri, 18 – 20 Microsoft Teams sau Skype
Lect. dr. Lupşa Radu Luni, 18 – 19
S1: Marţi, 16 – 17
S2: Marţi, 18 – 19
Microsoft Teams
Lect. dr. Mihoc Tudor Joi, 10 – 12 Microsoft Teams
Lect. dr. Mircea Ioan-Gabriel Vineri, 15 – 17 Microsoft Teams
Lect. dr. Molnar Arthur Joi, 10 – 12 Zoom
Lect. dr. Oneţ-Marian Zsuzsanna Joi, 18 – 20 Microsoft Teams (cod: n4k6nvq)
Lect. dr. Petraşcu Vladiela Marţi, 10 – 12 Microsoft Teams
Lect. dr. Pop Andreea Marţi, 20 – 21
Miercuri, 12 – 13
Microsoft Teams
Lect. dr. Rusu Cătălin Joi, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Şerban Camelia Joi, 9 – 11 Microsoft Teams
Lect. dr. Sterca Adrian Marţi, 14 – 16 Skype
Lect. dr. Suciu Dan Marţi, 9 – 10 Google Meet
S2: Marţi, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Surdu Sabina Miercuri, 12 – 14 Skype
Lect. dr. Vancea Alexandru Vineri, 18 – 20 Microsoft Teams
Asist. drd. Andor Camelia Miercuri, 14 – 16 Skype
Asist. dr. Bădărînză Ioan Miercuri, 12 – 14 Microsoft Teams
Asist. drd. Bota Florentin Marţi, 12 – 14 Microsoft Teams
Asist. dr. Călin Alina Vineri, 10 – 12 Microsoft Teams
Asist. dr. Miholca Diana S1: Luni, 10 – 12
S2: Joi, 14 – 16
Microsoft Teams (cod: 2jgo90j)
Asist. drd. Mursa Bogdan Miercuri, 18 – 20 Microsoft Teams
Asist. dr. Petrescu Manuela Vineri, 10 – 12 Zoom
Asist. dr. Pop Emilia Miercuri, 10 – 12 Microsoft Teams (cod: q7y76fcdar)
Asist. dr. Şotropa Diana Vineri, 18 – 20 Microsoft Teams
Drd. Albu Alexandra Marţi, 16 – 17 Microsoft Teams

Departamentul de Matematică şi Informatică al Liniei Maghiare

Studenţii sunt rugaţi să anunţe participarea la orele de consultaţii prin E-MAIL sau CHAT PRIVAT TEAMS cu minim 24 ore înainte de orarul stabilit de către fiecare cadru didactic în parte.

Numele și prenumele Ziua, intervalul orar Platforma folosită
Conf. dr. András Szilárd luni, 19:00 – 20:00 Zoom
Conf. dr. Bodó Zalán vineri, 12:00 – 14:00 Microsoft Teams
Prof. dr. Bulboacă Teodor marți, 18:00 – 19:00 Zoom
Prof. dr. Csató Lehel miercuri, 12:00 – 14:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Darvay Zsolt joi, 18:00 – 20:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Doka-Molnár Andrea-Éva marți, 16:00 – 18:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Finta Zoltán miercuri, 10:00 – 11:00 Zoom
Asist. drd. Kajántó Sándor marți, 12:00 – 14:00 Zoom
Lect. dr. Kolumbán Sándor vineri, 13:00 – 14:00 Microsoft Teams
Lect. dr. László Tamás marți, 18:00 – 20:00 Zoom
Conf. dr. Libál András vineri, 13:00 – 14:00 Zoom
Lect. dr. Lukács Andor miercuri, 18:00 – 19:00 Zoom
Lect. dr. Mezei Ildikó vineri, 12:00 – 13:00 Microsoft Teams/Canvas
Lect. dr. Molnár Botond marți, 12:00 – 14:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Pătcaș Csaba marți, 18:00 – 20:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Robu Judit vineri, 10:00 – 11:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Róth Ágoston luni, 16:00 – 18:00 Zoom
Lect. dr. Ruff Laura miercuri, 10:00 – 12:00 Microsoft Teams
Asist. drd. Sándor Csanád joi, 16:00 – 17:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Simon Károly joi, 16:00 – 17:00 Zoom
Lect. dr. Somogyi Ildikó joi, 12:00 – 14:00 Zoom
Conf. dr. Soós Anna luni, 8:00 – 10:00 Rectorat UBB
Asist. dr. Sulyok Csaba marți, 10:00 – 12:00 Zoom
Conf. dr. Szántó Csaba luni, 10:00 – 12:00 Zoom
Conf. dr. Szenkovits Ferenc marți, 19:00 – 20:00,
joi, 11:00 – 12:00
Zoom
Asist. dr. Szilágyi Zsolt luni, 16:00 – 18:00 Zoom
Lect. dr. Szöllősi István vineri, 20:00 – 21:00 Zoom
Prof. dr. Varga Csaba miercuri, 15:00 – 16:00 Zoom
Conf. dr. Varga Ibolya joi, 10:00 – 12:00 Zoom/ Teams
Lect. dr. Varga Levente joi, 14:00 – 16:00 Microsoft Teams
Asist. drd. Vas Orsolya luni, 14:00 – 16:00 Zoom
Asist. drd. Vekov Géza joi, 10:00 – 12:00 Microsoft Teams