Orarul consultaţiilor în semestrul I, an universitar 2022-2023

S1-săptămână impară
S2-săptămână pară

Departamentul de Matematică

Numele şi prenumele Ziua Intervalul orar Adresa de e-mail
Prof. dr. Breaz Simion-Sorin Marți 08:00-10:00 simion.breaz[at]ubbcluj.ro
Prof. dr. Crivei Septimiu Marți 09:00-11:00 septimiu.crivei[at]ubbcluj.ro
Prof. dr. Groşan Teodor Silviu Luni 08:00-10:00 teodor.grosan[at]ubbcluj.ro
Prof. dr. Kohr Mirela Joi 15:00-17:00 mirela.kohr[at]ubbcluj.ro
Prof. dr. Mărcuş Andrei-Dorin Luni
Miercuri
08:00-10:00 (MR și MIR)
19:00-20:00 (MIE)
andrei.marcus[at]ubbcluj.ro
Prof. dr. Petruşel Adrian-Olimpiu Joi 08:00-10:00 adrian.petrusel[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Blaga Cristina-Olivia Miercuri 11:30-13:30 cristina.blaga[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Blaga Aurel-Paul Luni 14:00-16:00 aurel.blaga[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Breckner Brigitte-Erika Luni
Joi
18:00-19:00
10:00-11:00
brigitte.breckner[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Buică Florina Adriana Luni 10:00-12:00 florina.buica[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Cătinaş Teodora-Maria Miercuri 10:00-12:00 teodora.catinas[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Lisei Hannelore-Inge Joi 16:00-18:00 hannelore.lisei[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Micula Sanda Miercuri 16:00-18:00 sanda.micula[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Modoi George-Ciprian Luni 10:00-12:00 george.modoi[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Nicolae Adriana-Maria Miercuri 18:00-20:00 adriana.nicolae[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Pelea Cosmin-Răzvan Joi 15:00-17:00 cosmin.pelea[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Pintea Cornel Sebastian Joi 09:00-11:00 cornel.pintea[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Roşca Natalia-Carmen Joi 08:00-10:00 natalia.rosca[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Şerban Marcel-Adrian Joi 12:00-14:00 marcel.serban[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Trîmbiţaş Radu-Tiberiu Luni 18:00-20:00 radu.trimbitas[at]ubbcluj.ro
Conf. dr. Trif Tiberiu-Vasile Joi 14:00-16:00 tiberiu.trif[at]ubbcluj.ro
Lect. dr. Berinde Gheorghe-Ştefan Joi 14:00-16:00 stefan.berinde[at]ubbcluj.ro
Lect. dr. Bota Monica-Felicia Vineri 09:00-11:00 monica.bota[at]ubbcluj.ro
Lect. dr. Grad Anca Luni
Vineri
11:00-12:00
11:00-12:00
anca.grad[at]ubbcluj.ro
Lect. dr. Iancu Mihai Joi 15:00-17:00 mihai.iancu[at]ubbcluj.ro
Lect. dr. Ilea Veronica-Ana Joi 12:00-14:00 veronica.ilea[at]ubbcluj.ro
Lect. dr. Nechita Veronica-Oana Miercuri 12:00-14:00 veronica.nechita[at]ubbcluj.ro
Lect. dr. Simion Iulian Ion Marți 14:00-16:00 iulian.simion[at]ubbcluj.ro
Lect. dr. Țurcaș George-Cătălin Marți
Miercuri
10:00-11:00
14:00-15:00
george.turcas[at]ubbcluj.ro
Lect. dr. Văcăreţu Daniel Joi 10:00-12:00 daniel.vacaretu[at]ubbcluj.ro
Lect. dr. Viorel Adrian Joi 08:00 – 10:00 adrian.viorel[at]ubbcluj.ro
Asist. drd. Albișoru Andrei-Florin Marți 08:00-10:00 andrei.albisoru[at]ubbcluj.ro
Asist. dr. Micu Tudor Adrian Marți 08:00-10:00 tudor.micu[at]ubbcluj.ro
Asist. dr. Minuță Virgilius-Aurelian Miercuri 14:00-16:00 virgilius.minuta[at]ubbcluj.ro
Prof. dr. emerit Sălăgean Grigore Ștefan Vineri 10:00-12:00 grigore.salagean[at]ubbcluj.ro
Dr. Nechita Mihai Marți 13:00-15:00 mihai.nechita[at]ubbcluj.ro

NOTE:

  1. Activitățile se vor desfășura online pe MS Teams.
  2. Studenții vor trebui să se anunțe cu 24 de ore înainte prin e-mail.

Departamentul de Informatică

Studenţii sunt rugaţi să anunţe participarea la orele de consultaţii prin e-mail sau Microsoft Teams cu minim 24 ore înainte de orarul stabilit de către fiecare cadru didactic în parte.

Cadrul didactic Zi din saptamana Interval orar Platforma folosita
Asist. dr. ANDOR Camelia miercuri 10:00-12:00 Ms Teams
Prof. dr. ANDREICA Anca miercuri 08:00-10:00 Ms Teams
Conf. dr. AVRAM Sanda
Lect. dr. BADARINZA Ioan
Lect. dr. BENTA Iulian Marti 14:00-16 Ms Teams
Conf. dr. BOCICOR Iuliana Miercuri 17:00-19:00 Ms Teams
Conf. dr. BOIAN Rares
Lect. dr. BORZA Diana Luni s1: 14:00-16:00

s2: 12:00-14:00

Ms Teams
Asist. dr. BOTA Florentin Luni 09:00-11:00 Ms Teams
Lect. dr. BUFNEA Darius miercuri 12:00-14:00 Ms Teams
Asist. dr. CALIN Alina Vineri 14:00-16:00 Ms Teams
Prof. dr. CHIRA Camelia Marti 08:00-10:00 Ms Teams
Lect. dr. CHISALITA-CRETU Camelia Luni 10:00-12:00 Ms Teams
Lect. dr. CIUCIU Ioana Joi 09:00-11:00 Ms Teams sau 406
Lect. dr. COJOCAR Dan Marti 08:00-10:00 Ms Teams
Conf. dr. COJOCAR Grigoreta Marti 08:00-10:00 Ms Teams
Lect. dr. COROIU Adriana Marti 10:00-12:00 Ms Teams
Conf. dr. CRACIUN Florin joi 09:00-11:00
Lect. dr. CRISTEA Diana marti 17:00-19:00 Ms Teams
Prof. dr. CZIBULA Gabriela Joi 12:00-14:00 Ms Teams
Prof. dr. CZIBULA Istvan
Conf. dr. DARABANT Adrian joi 12:00-14:00 Ms Teams
Prof. dr. DIOSAN Laura marti 08:00-10:00 Ms Teams
Lect. dr. DRAGOS Radu marti 18:00-20:00 L304 sau Ms Teams
Lect. dr. GACEANU Radu vineri 16:00-18:00 Ms Teams
Lect. dr. GREBLA Horea miercuri 18:00-20:00 Ms Teams
Conf. dr. GURAN Adriana joi 18:00-20:00 Ms Teams
Lect. dr. IONESCU Vlad Miercuri 15:00-17:00 Ms Teams
Lect. dr. LAZAR Ioan
Lect. dr. LUPEA Mihaiela Marti 11:00-13:00 Ms Teams
Lect. dr. LUPSA Dana Marti 17:00-19:00 Ms Teams
Lect. dr. LUPSA Radu Miercuri 18:00-20:00 L304 sau Ms Teams
Asist. dr. MIHAI Andrei Vineri 09:00-11:00 Ms Teams
Lect. dr. MIHOC Tudor
Asist. dr. MIHOLCA Diana Luni 12:00-14:00 Ms Teams
Lect. dr. MIRCEA Ioan-Gabriel
Lect. dr. MOLNAR Arthur Marti 12:00-14:00 Ms Teams
Prof. dr. MOTOGNA Simona marti 10.00-12.00 L342 sau Ms Teams
Asist. drd. MURSA Bogdan
Conf. dr. NICULESCU Virginia Marti 10:00-12:00 Ms Teams
Lect. dr. ONET-MARIAN Zsuzsanna
Lect. dr. PETRASCU Vladiela Luni 9:00-11:00 Ms Teams
Asist. dr. PETRESCU Manuela Miercuri 08:00-10:00 Ms Teams
Lect. dr. POP Andreea Luni
Joi
18:00-19:00
16:00-17:00
C406 sau Ms Teams
Lect. dr. POP Emilia Luni 8:00-10:00 E-mail, Ms Teams
Prof. dr. POP Horia Florin joi 18:00-20:00 E-mail, Zoom, Meet
Lect. dr. RUSU Catalin
Conf. dr. SACAREA Christian Miercuri 12:00-14:00
14:00-16:00
Ms Teams
Lect. dr. SERBAN Camelia
Lect. dr. SOTROPA Diana Vineri 9:00-11:00 Ms Teams
Conf. dr. STERCA Adrian Miercuri 14:00-16:00 Ms Teams
Lect. dr. SUCIU Dan Joi 16:00-18:00 Ms Teams
Conf. dr. SUCIU Mihai Joi 16:00-18:00 Ms Teams
Lect. dr. SURDU Sabina Miercuri 14:00-16:00 Ms Teams
Asist. drd. TIRBAN Paul
Lect. dr. VANCEA Alexandru Marti 18:00-20:00 Ms Teams
Conf. dr. VESCAN Andreea vineri 14:00-16:00 Ms Teams
Asist. dr. ZSIGMOND Imre Vineri 10:00-12:00 Ms Teams