Orarul consultaţiilor în semestrul I, an universitar 2020-2021

S1 – săptămână impară
S2 – săptămână pară

Departamentul de Matematică

Studenții care solicită o consultație vor contacta prin e-mail cu cel puțin 24 de ore înainte cadrul didactic respectiv. În funcție de numărul de solicitări, cadrul didactic va indica printr-un e-mail de răspuns ora și platforma unde va avea loc întâlnirea.

Numele şi prenumele Ziua Intervalul orar Adresa de e-mail
Prof. dr. Agratini Octavian Marți 18 – 20 agratini@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Andrica Dorin Vineri
Vineri
12 – 13
16 – 17
dandrica@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Breaz Simion Joi 9 – 11 bodo@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Crivei Septimiu Luni 14 – 16 crivei@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Kohr Gabriela Joi 15 – 17 gkohr@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Kohr Mirela Joi 15 – 17 mkohr@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Mărcuş Andrei Miercuri
Vineri
9 – 10
10 – 11
marcus@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Petruşel Adrian Joi 18 – 20 petrusel@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Popovici Nicolae Vineri 8 – 10 popovici@math.ubbcluj.ro
Prof. dr. Precup Radu Marți 17 – 19 r.precup@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Blaga Cristina Miercuri
Joi
15 – 16
16 – 17
cpblaga@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Blaga Paul Vineri 12 – 14 pablaga@cs.ubbcluj.ro
Conf. dr. Breckner Brigitte Marți
Miercuri
13 – 14
11 – 12
brigitte@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Buică Adriana Vineri 11 – 13 abuica@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Cătinaş Teodora Luni 12 – 14 tcatinas@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Chiorean Ioana Luni 16 – 18 ioana@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Groşan Teodor Marți 10 – 12 tgrosan@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Lisei Hannelore Luni 17 – 19 hanne@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Micula Sanda Miercuri 10 – 12 smicula@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Modoi George Ciprian Joi 8 – 10 cmodoi@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Pelea Cosmin Luni
Marți
10 – 11
8 – 9
cpelea@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Pintea Cornel Vineri 10 – 12 cpintea@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Roşca Natalia Marți 16 – 18 natalia@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Şerban Marcel Joi 12 – 14 mserban@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Trîmbiţaş Radu Miercuri 18 – 20 tradu@math.ubbcluj.ro
Conf. dr. Trif Tiberiu Vineri 8 – 10 ttrif@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Berinde Ştefan Luni 14 – 16 sberinde@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Bota Monica Felicia Marți 8 – 10 bmonica@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Grad Anca Joi 13:30 – 15:30 ancagrad@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Iancu Mihai Vineri 16 – 18 miancu@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Ilea Veronica Joi 8 – 10 vdarzu@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Nicolae Adriana Marți 18 – 20 anicolae@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Simion Iulian Miercuri 16 – 18 simion@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Văcăreţu Daniel Luni
Luni
15 – 16
18 – 19
vacaretu@math.ubbcluj.ro
Lect. dr. Viorel Adrian Miercuri 10 – 12 adrian.viorel@math.ubbcluj.ro
Asist. drd. Albișoru Andrei-Florin Vineri 18 -20 florin.albisoru@math.ubbcluj.ro
Asist. dr. Micu Tudor Luni 16 – 18 micu@math.ubbcluj.ro
Asist. dr. Parajdi Lorand Marți 12 -14 lorand@cs.ubbcluj.ro
Prof. dr. emerit Sălăgean Grigore Miercuri
Vineri
12 – 13
12 – 13
salagean@math.ubbcluj.ro
Drd. Moga Mădălina Luni 18 – 20 madalina.moga@math.ubbcluj.ro
Drd. Papuc Ioan Miercuri 10 – 12 ioan.papuc@math.ubbcluj.ro
Dr. Pătrulescu Flavius Vineri 9 – 11 fpatrulescu@ictp.acad.ro
Drd. Trușcă Radu Joi 16 – 18 radu.trusca@math.ubbcluj.ro
Dr. Țurcaș George Cătălin Miercuri 10 – 12 george.turcas.ubb@gmail.com

Departamentul de Informatică

Studenţii sunt rugaţi să anunţe participarea la orele de consultaţii prin E-MAIL sau CHAT PRIVAT TEAMS cu minim 24 ore înainte de orarul stabilit de către fiecare cadru didactic în parte.

Cadrul didactic Ziua, orele Platforma folosita
Prof. dr. Andreica Anca Joi, 10 – 12 Microsoft Teams
Prof. dr. Czibula Gabriela Joi, 12 – 14 Microsoft Teams
Prof. dr. Czibula Istvan Vineri, 16 – 18 Microsoft Teams
Prof. dr. Dioşan Laura Marţi, 8 – 10 Microsoft Teams
Prof. dr. Pop Horia Florin de luni până vineri, 9 – 11 Skype
Prof. dr. emerit. Boian Florian Joi, 15 – 16 Microsoft Teams sau Zoom
Conf. dr. Avram Sanda Miercuri, 10 – 12 Zoom
Conf. dr. Boian Rareş Joi, 16 – 17
Vineri, 11 – 12
Microsoft Teams
Conf. dr. Chira Camelia Luni, 14 – 16 Microsoft Teams
Conf. dr. Cojocar Grigoreta Marţi, 10 – 12 Microsoft Teams
Conf. dr. Crăciun Florin Marţi, 18 – 20 Microsoft Teams
Conf. dr. Dărăbant Adrian Miercuri, 12 – 14 Microsoft Teams
Conf. dr. Motogna Simona Vineri, 10 – 12 Microsoft Teams (cod: 5sph2hd)
Conf. dr. Niculescu Virginia Joi, 18:15-20:15 Skype: live:ca2eb12845643cf8
Conf. dr. Săcărea Christian Miercuri, 14 – 16 Microsoft Teams
Conf. dr. Suciu Mihai Joi, 12 – 14 Microsoft Teams
Conf. dr. Vescan Andreea Miercuri, 8 – 10 Microsoft Teams
Lect. dr. Benţa Iulian Vineri, 12 – 14 Microsoft Teams
Lect. dr. Borza Diana Joi, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Bufnea Darius Miercuri, 9 – 10
Miercuri, 16 – 17
Microsoft Teams
Lect. dr. Chisăliţă-Creţu Camelia S1: Marţi, 10 – 12
S2: Luni, 12 – 14
Microsoft Teams
Lect. dr. Cioban Vasile Vineri, 12 – 14 Microsoft Teams
Lect. dr. Cojocar Dan S1: Marţi, 12 – 14 Google Meet
Lect. dr. Coroiu Adriana Joi, 16 – 18 Microsoft Teams
Lect. dr. Cristea Diana Marţi, 16 – 18 Microsoft Teams (cod: 666wwoj – pentru anul 1)
Lect. dr. Dragoş Radu Marţi, 8 – 10 Microsoft Teams (cod: 21wuvri)
Lect. dr. Găceanu Radu Vineri, 12 – 14 Microsoft Teams
Lect. dr. Greblă Horea Joi, 16 – 18 Microsoft Teams
Lect. dr. Guran Adriana Luni, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Ionescu Vlad Joi, 12 – 14 Microsoft Teams
Lect. dr. Lazăr Ioan Miercuri, 15 – 16
Joi, 15 – 16
Microsoft Teams
Lect. dr. Lupea Mihaiela Luni, 16 – 17
Joi, 11 – 12
Microsoft Teams
Lect. dr. Lupşa Dana Miercuri, 18 – 20 Microsoft Teams sau Skype
Lect. dr. Lupşa Radu Luni, 18 – 19
S1: Marţi, 16 – 17
S2: Marţi, 18 – 19
Microsoft Teams
Lect. dr. Mihoc Tudor Joi, 10 – 12 Microsoft Teams
Lect. dr. Mircea Ioan-Gabriel Vineri, 15 – 17 Microsoft Teams
Lect. dr. Molnar Arthur Joi, 10 – 12 Zoom
Lect. dr. Oneţ-Marian Zsuzsanna Joi, 18 – 20 Microsoft Teams (cod: n4k6nvq)
Lect. dr. Petraşcu Vladiela Marţi, 10 – 12 Microsoft Teams
Lect. dr. Pop Andreea Marţi, 20 – 21
Miercuri, 12 – 13
Microsoft Teams
Lect. dr. Rusu Cătălin Joi, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Şerban Camelia Joi, 9 – 11 Microsoft Teams
Lect. dr. Sterca Adrian Marţi, 14 – 16 Skype
Lect. dr. Suciu Dan Marţi, 9 – 10 Google Meet
S2: Marţi, 18 – 20 Microsoft Teams
Lect. dr. Surdu Sabina Miercuri, 12 – 14 Skype
Lect. dr. Vancea Alexandru Vineri, 18 – 20 Microsoft Teams
Asist. drd. Andor Camelia Miercuri, 14 – 16 Skype
Asist. dr. Bădărînză Ioan Miercuri, 12 – 14 Microsoft Teams
Asist. drd. Bota Florentin Marţi, 12 – 14 Microsoft Teams
Asist. dr. Călin Alina Vineri, 10 – 12 Microsoft Teams
Asist. dr. Miholca Diana S1: Luni, 10 – 12
S2: Joi, 14 – 16
Microsoft Teams (cod: 2jgo90j)
Asist. drd. Mursa Bogdan Miercuri, 18 – 20 Microsoft Teams
Asist. dr. Petrescu Manuela Vineri, 10 – 12 Zoom
Asist. dr. Pop Emilia Miercuri, 10 – 12 Microsoft Teams (cod: q7y76fcdar)
Asist. dr. Şotropa Diana Vineri, 18 – 20 Microsoft Teams
Drd. Albu Alexandra Marţi, 16 – 17 Microsoft Teams

Departamentul de Matematică şi Informatică al Liniei Maghiare

Studenţii sunt rugaţi să anunţe participarea la orele de consultaţii prin E-MAIL sau CHAT PRIVAT TEAMS cu minim 24 ore înainte de orarul stabilit de către fiecare cadru didactic în parte.

Numele și prenumele Ziua, intervalul orar Platforma folosită
Conf. dr. András Szilárd luni, 19:00 – 20:00 Zoom
Conf. dr. Bodó Zalán vineri, 12:00 – 14:00 Microsoft Teams
Prof. dr. Bulboacă Teodor marți, 18:00 – 19:00 Zoom
Prof. dr. Csató Lehel miercuri, 12:00 – 14:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Darvay Zsolt joi, 18:00 – 20:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Doka-Molnár Andrea-Éva marți, 16:00 – 18:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Finta Zoltán miercuri, 10:00 – 11:00 Zoom
Asist. drd. Kajántó Sándor marți, 12:00 – 14:00 Zoom
Lect. dr. Kolumbán Sándor vineri, 13:00 – 14:00 Microsoft Teams
Lect. dr. László Tamás marți, 18:00 – 20:00 Zoom
Conf. dr. Libál András vineri, 13:00 – 14:00 Zoom
Lect. dr. Lukács Andor miercuri, 18:00 – 19:00 Zoom
Lect. dr. Mezei Ildikó vineri, 12:00 – 13:00 Microsoft Teams/Canvas
Lect. dr. Molnár Botond marți, 12:00 – 14:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Pătcaș Csaba marți, 18:00 – 20:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Robu Judit vineri, 10:00 – 11:00 Microsoft Teams
Conf. dr. Róth Ágoston luni, 16:00 – 18:00 Zoom
Lect. dr. Ruff Laura miercuri, 10:00 – 12:00 Microsoft Teams
Asist. drd. Sándor Csanád joi, 16:00 – 17:00 Microsoft Teams
Lect. dr. Simon Károly joi, 16:00 – 17:00 Zoom
Lect. dr. Somogyi Ildikó joi, 12:00 – 14:00 Zoom
Conf. dr. Soós Anna luni, 8:00 – 10:00 Rectorat UBB
Asist. dr. Sulyok Csaba marți, 10:00 – 12:00 Zoom
Conf. dr. Szántó Csaba luni, 10:00 – 12:00 Zoom
Conf. dr. Szenkovits Ferenc marți, 19:00 – 20:00,
joi, 11:00 – 12:00
Zoom
Asist. dr. Szilágyi Zsolt luni, 16:00 – 18:00 Zoom
Lect. dr. Szöllősi István vineri, 20:00 – 21:00 Zoom
Prof. dr. Varga Csaba miercuri, 15:00 – 16:00 Zoom
Conf. dr. Varga Ibolya joi, 10:00 – 12:00 Zoom/ Teams
Lect. dr. Varga Levente joi, 14:00 – 16:00 Microsoft Teams
Asist. drd. Vas Orsolya luni, 14:00 – 16:00 Zoom
Asist. drd. Vekov Géza joi, 10:00 – 12:00 Microsoft Teams