Orarul consultaţiilor în semestrul II, an universitar 2017-2018

Google+TwitterFacebook

S1 – săptămână impară
S2 – săptămână pară

Departamentul de Matematică

Nr.
crt.
Numele şi prenumele Ziua, orele Locatia
1 Prof. dr. Agratini Octavian Joi, 13 – 14
Vineri, 10 – 11
Mathematica, sala 204
Mathematica, sala 204
2 Prof. dr. Andrica Dorin Vineri, 11 – 12
Vineri, 14 – 15
Mathematica, sala 11
Mathematica, sala 11
3 Prof. dr. Crivei Septimiu Marți, 12 – 14 Clădirea Avram Iancu, sala A321
4 Prof. dr. Kohr Gabriela Vineri, 14 – 16 Mathematica, sala 2
5 Prof. dr. Kohr Mirela Vineri, 14 – 16 Mathematica, sala 2
6 Prof. dr. Mărcuş Andrei Luni, 14 – 15
Miercuri, 12:30 – 13:30
Mathematica, sala 217
Mathematica, sala 217
7 Prof. dr. Petruşel Adrian Joi, 8 – 10 Mathematica, sala 108
8 Prof. dr. Popovici Nicolae Joi, 13:30 – 14:30
Vineri, 11:00 – 12:00
Mathematica, sala 102
Clădirea centrală, S11, Centrul MOS
(programare întâlnire prin e-mail)
9 Prof. dr. Precup Radu Miercuri, 11 – 12
Joi, 11:30 – 12:30
Clădirea centrală, sala 9/I
Mathematica, sala 109
10 Conf. dr. Anisiu Valeriu Joi, 10 – 12 Mathematica, sala 1
11 Conf. dr. Blaga Cristina Joi, 15 – 17 Mathematica, sala 9
12 Conf. dr. Blaga Paul Joi, 15 – 17 Mathematica, sala 9
13 Conf. dr. Breaz Simion Joi, 9 – 11 Mathematica, sala 215
14 Conf. dr. Breckner Brigitte Vineri, 11-13 Mathematica, sala 107
15 Conf. dr. Buică Adriana Joi, 11:30 – 13:30 Mathematica, sala 111
16 Conf. dr. Cătinaş Teodora Luni, 14 – 16 Mathematica, sala 205
17 Conf. dr. Chiorean Ioana Marți, 14 – 16 Mathematica, sala 204
18 Conf. dr. Groşan Teodor Joi, 9 – 11 Mathematica, sala 203
19 Conf. dr. Lisei Hannelore Luni, 10 – 12 Mathematica, sala 205
20 Conf. dr. Micula Sanda Joi, 10 – 12 Mathematica, sala 204
21 Conf. dr. Modoi George Ciprian Joi, 8 – 10 Mathematica, sala 217
22 Conf. dr. Pelea Cosmin Joi, 8 – 10 Mathematica, sala 216
23 Conf. dr. Pintea Cornel Joi, 14 – 16 Mathematica, sala 9
24 Conf. dr. Şerban Marcel Joi, 12 – 14 Clădirea centrală, sala 230
25 Conf. dr. Trîmbiţaş Radu Miercuri, 16 – 18 Mathematica, sala 206
26 Conf. dr. Trif Tiberiu Joi, 10 – 12 Mathematica, sala 102
27 Lect. dr. Berinde Ştefan Luni, 12 – 14 Clădirea Avram Iancu, sala A320
28 Lect. dr. Bota Monica
29 Lect. dr. Grad Anca Joi, 8:30 – 10:30 Mathematica, sala 107
30 Lect. dr. Ilea Veronica Joi, 10 – 12 Mathematica, sala 111
31 Lect. dr. Nicolae Adriana
32 Lect. dr. Roşca Natalia Miercuri, 8 – 10 Clădirea Avram Iancu, sala A313
33 Lect. dr. Simion Iulian Vineri, 15 – 17 Mathematica, sala 9
34 Lect. dr. Văcăreţu Daniel Marti, 15 – 16
Vineri, 14 – 15
Clădirea centrală, Amfiteatrul Augustin Maior
Mathematica, sala 11
35 Asist. dr. Iancu Mihai Luni, 12 – 14 Mathematica, sala 204
36 Asist. drd. Micu Tudor Luni, 13 – 14
Joi, 13 – 14
Clădirea Avram Iancu, Sala Profesorală
Clădirea Avram Iancu, Sala Profesorală

Departamentul de Informatică

Nr. crt Cadrul didactic Ziua, orele Locaţia
1 Prof. dr. Andreica Anca Marţi, 14 – 16 Clădirea Centrală, sala 122
(programare întâlnire prin e-mail)
2 Prof. dr. Czibula Gabriela Miercuri, 12 – 14 C440
3 Prof. dr. Czibula Istvan Miercuri, 12 – 14 C440
4 Prof. dr. Dioşan Laura Joi, 10 – 12 C404
5 Prof. dr. Pârv Bazil Luni, 11 – 13 Clădirea Centrală, S14, Centrul MOS
6 Prof. dr. Pop Horia Florin Marți, 10 – 12 Clădirea Centrală, sala 122
(programare întâlnire prin e-mail)
7 Prof. dr. emerit. Boian Florian Vineri, 16 – 18 6/II
8 Conf. dr. Avram Sanda Luni, 12 – 14 C406
(programare întâlnire prin e-mail)
9 Conf. dr. Boian Rareş Joi, 14-16 C304
10 Conf. dr. Chira Camelia Miercuri, 12 – 14 C333
(programare întâlnire prin e-mail)
11 Conf. dr. Cojocar Grigoreta Miercuri, 12 – 14 C404
12 Conf. dr. Crăciun Florin Marţi, 14 – 16 C340
13 Conf. dr. Dărăbant Sergiu Adrian Miercuri, 12 – 14 C335
14 Conf. dr. Motogna Simona Miercuri, 10 – 12 C342
15 Conf. dr. Niculescu Virginia Marți, 14 – 16 Clădirea Centrală, S12, Centrul MOS
16 Conf. dr. Săcărea Christian Miercuri, 10 – 14 C332
(programare întâlnire prin e-mail)
17 Conf. dr. Vescan Andreea Luni, 14 – 16 C404
(programare întâlnire prin e-mail)
18 Lect. dr. Benţa Iulian Vineri, 12 – 14 C332
19 Lect. dr. Bocicor Iuliana Luni, 16:30 – 18:30 C440
(programare întâlnire prin e-mail)
20 Lect. dr. Bufnea Darius Miercuri, 12 – 14 C304
21 Lect. dr. Chisăliţă-Creţu Camelia Miercuri, 8 – 10 A320
(programare întâlnire prin e-mail)
22 Lect. dr. Cioban Vasile Miercuri, 12 – 14 C332
23 Lect. dr. Ciuciu Ioana Joi, 10 – 12 C404
(programare întâlnire prin e-mail)
24 Lect. dr. Cojocar Dan Luni, 8 – 10 C304
25 Lect. dr. Dragoş Radu Marţi, 8 – 10 C406
(programare întâlnire prin e-mail)
26 Lect. dr. Găceanu Radu Marți, 12 – 14 C333
27 Lect. dr. Greblă Horea S2: Miercuri, 16 – 18
S1: Marți, 17 – 19 (in Martie)
S1: Luni, 16 – 18 (din Aprilie)
C333
(programare întâlnire prin e-mail)
28 Lect. dr. Guran Adriana Joi, 10 – 12 C404
29 Lect. dr. Lazăr Ioan Miercuri, 8 – 9
Joi, 8 – 9
C342
30 Lect. dr. Lupea Mihaiela Luni, 12 – 14 C440
31 Lect. dr. Lupşa Dana S1: Miercuri, 18 – 20 C440
(programare întâlnire prin e-mail)
32 Lect. dr. Lupşa Radu S1: Joi, 18 – 19 C304 (programare întâlnire prin e-mail)
S2: Marţi, 10 – 12 A320
33 Lect. dr. Marian Zsuzsanna Miercuri, 12 – 14 C440
34 Lect. dr. Mihoc Tudor Miercuri, 12 – 14 C332
35 Lect. dr. Molnar Arthur Miercuri, 12 – 14 C406
36 Lect. dr. Pop Andreea Diana Luni, 20 – 21 C404 (programare întâlnire prin e-mail)
Marţi, 12 – 14 L002
37 Lect. dr. Prejmerean Vasile Miercuri, 14 – 16 C332
38 Lect. dr. Rusu Cătălin Miercuri, 8 – 11 C406
(programare întâlnire prin e-mail)
39 Lect. dr. Şerban Camelia Joi, 12 – 14 C404
40 Lect. dr. Sterca Adrian Marți, 8 – 10 Clădirea Centrală, S15, Centrul MOS
(programare întâlnire prin e-mail)
41 Lect. dr. Suciu Dan Mircea Joi, 16 – 18 C333
42 Lect. dr. Suciu Mihai Joi, 16 – 18 C332
(programare întâlnire prin e-mail)
43 Lect. dr. Surdu Sabina Joi, 11 – 13 A320
(programare întâlnire prin e-mail)
44 Lect. dr. Trîmbiţaş Gabriela Vineri, 15 – 17 C333
(programare întâlnire prin e-mail)
45 Lect. dr. Troancă Diana Miercuri, 10 – 12 C304
(programare întâlnire prin e-mail)
46 Lect. dr. Vancea Alexandru
47 Asist. drd. Coroiu Adriana Marţi, 12 – 14 C406
(programare întâlnire prin e-mail)
48 Asist. drd. Ionescu Vlad Joi, 12 – 14 C440
(programare întâlnire prin e-mail)
49 Asist. dr. Mircea Ioan-Gabriel Miercuri, 12 – 14 L534
50 Asist. dr. Pop Emilia Marţi, 12 – 14 C406
(programare întâlnire prin e-mail)
51 Asist. drd. Şotropa Diana Marţi, 12 – 14 C304
52 Drd. Miholca Diana Miercuri, 11 – 12 C440
Google+TwitterFacebook