Prezentarea procesului de admitere din cadrul facultății noastre pentru elevii de liceu

Elevii claselor de a 11-a si a 12-a de la profilele reale sunt interesați de Facultatea noastra?

Vreti sa aflați mai multe despre specializările facultății noastre sau modul de calcul al mediei de admitere?
Vreți sa vă povestim cum e viața la facultate?
Vreți sa ne adresați intrebări live?

Se poate … Live (pentru liceele din orașul Cluj-Napoca) sau Online pentru liceele din afara orașului.

Daca doriți să stabilim o astfel de prezentare, contactați-ne.

Vom pregăti o prezentare care va conține oferta educațională pentru anul universitar 2022-2023 cât și detalii privind procedura de admitere.

In plus, studentii de la societatea Hermes vă vor povesti care este perspectiva lor.

Va așteptăm să ne contactați pentru a stabilii detaliile.

Perioada de desfășurare: 11.04.2022 - 20.05.2022

Daca doriți să participați, va rugam sa completati formularul cu 3 zile inainte pentru o prezentare online și 7 zile pentru o prezentare in format fața în fața.

Date de contact responsabili facultate:

Lect. Dr. Adriana Coroiu - adriana.coroiu@ubbcluj.ro
Lect. Dr. Anca Grad - anca.grad@ubbcluj.ro