Organizarea unei noi serii în cadrul Programului de Conversie Profesională Matematică

Departamentul de Matematică va demara începând cu 1 octombrie 2017 pentru cadrele didactice din învățământul preuniversitar o nouă serie în cadrul Programului de Conversie Profesională Matematică (120 credite, 4 semestre). Detalii despre inscriere sunt disponibile aici.

Detalii despre programul care s-a desfășurat între 2015-2017 se găsesc la această adresă.

Pentru organizarea unei noi serii (2017-2019) este nevoie de minim 32 de cursanți. Cei interesați sunt rugați să trimită un e-mail la adresa conversiem@math.ubbcluj.ro până la data de 10 septembrie 2017 precizând: numele, localitatea de domiciliu, locul de muncă, facultatea terminată şi numărul de telefon.

Observaţie: de la adresa precizată mai sus nu se poate răspunde, vă rugăm nu formulați întrebări prin e-mail.

În primele zile ale lunii septembrie 2017, se va anunța pe pagina facultății dacă se organizează o nouă serie în cadrul acestui program precizându-se în caz afirmativ şi perioada de înscriere.