Începem un nou sezon în cadrul proiectului StudHub UBB!

Știm cât de stresante sunt sesiunile și cât de greu e să faci față volumului mare de informații, de aceea, dacă ești student an I nivel licență, în semestrul II ai oportunitatea de a participa gratuit la activitățile oferite de Centrul de Învățare – StudHub.

În cadrul worksop-urilor, nu doar că vei avea oportunitatea de a interacționa cu studenții din cadrul altor facultăți și a te dezvolta personal, ci și să înțelegi mai bine cum să te adaptezi mai ușor vieții academice pentru a trece cu brio.

Din luna martie vom începe înscrierile la workshop-urile și întâlnirile de consiliere și orientare în carieră susținute în cadrul programului.

Îți oferim 6 workshop-uri la care te poți înscrie:

1. Strategii de scriere academică;
  2. Educație financiară;
  3. Stabilirea obiectivelor educaționale;
  4. Managementul emoțiilor în sesiune;
  5. Consiliere și orientare în carieră (sesiune individuală).
  6. Introducere în aplicarea tehnologiilor de realitate augmentată și virtuală

Te poți înregistra acum în program la: https://studhub.centre.ubbcluj.ro/ro/home/