Anunt privind cazarea studenţilor care au trimis cerere pe caz social, pentru acordarea unui loc în caminele studenţeşti in anul universitar 2020-2021

În contextul pandemiei de Covid-19, studenţii care au depus cerere pe caz social pentru acordarea unui loc in camin şi care nu au posibilitatea de a frecventa online cursurile de acasa, sunt rugati sa trimita o cerere pana la data de 18 septembrie 2020, orele 10,00 la adresa: cereri.studenti@cs.ubbcluj.ro

Conducerea facultatii doreste sa ofere un sprijin acestor studenţi prin alocarea unui loc in camin, pentru a-si putea desfăşura activităţile didactice în condiţii optime.

Ierarhizarea se va face strict în ordinea crescătoare a venitului pe membru de familie şi a mediei.

Studentii carora li se va aloca un loc in caminele studentesti vor putea beneficia de cazare odata cu inceperea anului universitar 2020/2021.

Vor fi luaţi în considerare doar acei studenţi care au trimis cerere pentru acordarea căminelor pe caz social în perioada 31 august 2020 – 4 septembrie 2020.

Cerere cazare studenti caz social 2020-2021.doc