Comisiile pentru susţinerea probelor orale ale examenelor de licenţă si disertatie, sesiunea iunie-iulie 2015

TwitterFacebook

Examenul de licenţă

A. Departamentul de Matematică

Comisia de licenta – sustinere lucrari de licenta in domeniul matematicii (pure), sala pi

  1. presedinte: prof. dr. Kohr Gabriela
  2. membru: conf. dr. Popovici Nicolae
  3. membru: lector dr. Modoi Ciprian
  4. secretar: asist. dr. Nechita Veronica

Comisia de licenta – sustinere lucrari de licenta in domeniul matematicii aplicate, sala e

  1. presedinte: prof. dr. Precup Radu
  2. membru: prof. dr. Kohr Mirela
  3. membru: conf. dr. Catinas Teodora
  4. secretar: asist. dr. Nicolae Adriana

B. Departamentul de Matematică şi Informatică al liniei maghiare

Domeniul Matematică (spec. Matematică și Matematică informatică), sala gamma

  1. președinte: prof. dr. Kassay Gábor
  2. membru: lect. dr. Mezei Ildikó
  3. membru: lect. dr. Szöllősi István
  4. secretar: asist. dr. Molnár Andrea

Domeniul Informatică, sala C335

  1. președinte: conf. dr. Robu Judit
  2. membru: prof. dr. Csató Lehel
  3. membru: conf. dr. Libál András
  4. membru: lect. dr. Bodó Zalán
  5. secretar: lect. dr. Jakab Hunor

C. Departamentul de Informatică

Comisia Informatică 1 – limba de predare română, sala L338

  1. preşedinte: prof. dr. Pârv Bazil
  2. membru: lect. dr. Lazăr Ioan
  3. membru: lect. dr. Suciu Dan Mircea
  4. secretar: lect. dr. Rusu Cătălin

Comisia Informatică 2 – limba de predare română, sala L336

  1. preşedinte: conf. dr. Oltean Mihai
  2. membru: lect. dr. Lupea Mihaiela
  3. membru: lect. dr. Șerban Camelia
  4. secretar: asist. dr. Mihoc Tudor

Comisia Informatică 3 – limba de predare română, sala L308

  1. preşedinte: conf. dr. Andreica Anca
  2. membru: lect. dr. Navroschi Andreea
  3. membru: lect. dr. Dragoş Sanda Maria
  4. secretar: asist. dr. Bocicor Iuliana

Comisia Informatică 4 – limba de predare română, sala L301

  1. preşedinte: conf. dr. Niculescu Virginia
  2. membru: lect. dr. Vancea Alexandru
  3. membru: lect. dr. Bufnea Darius
  4. secretar: asist. dr. Suciu Mihai

Comisia Informatică 5 – limba de predare engleză, sala L302

  1. preşedinte: conf. dr. Cojocar Grigoreta
  2. membru: conf. dr. Czibula Istvan
  3. membru: lect. dr. Dragoș Radu
  4. secretar: lect. dr. Surdu Sabina

Comisia Informatică 6 – limba de predare engleză, sala L343

  1. preşedinte: prof. dr. Pop F. Horia
  2. membru: conf. dr. Chiorean Dan
  3. membru: lect. dr. Lupșa Dana
  4. secretar: asist. dr. Molnar Arthur

Comisia Informatică 7 – limba de predare engleză, sala L306

  1. preşedinte: conf. dr. Boian Rareş
  2. membru: lect. dr. Lupșa Radu
  3. membru: lect. dr. Sterca Adrian
  4. secretar: asist. dr. Marian Zsuzsanna

Examenul de disertaţie

Matematică aplicată, sala e

  1. presedinte: prof. dr. Agratini Octavian
  2. membru: prof. dr. Şerban Marcel
  3. membru: conf. dr. Grosan Teodor
  4. secretar: lect. dr. Micula Sanda

Matematica didactica (limba romana), sala pi

  1. presedinte: prof. dr. Andrica Dorin
  2. membru: conf. dr. Blaga Cristina
  3. membru: conf. dr. Pelea Cosmin
  4. secretar: lect. dr. Ilea Veronica

Matematica didactica (limba maghiara) şi Matematică computaţională, sala gamma

  1. președinte: prof. dr. Kassay Gábor
  2. membru: conf. dr. Finta Zoltán
  3. membru: lect. dr. Mezei Ildikó
  4. secretar: lect. dr. Szöllősi István

Optimizarea modelelor informatice şi Proiectarea şi dezvoltarea aplicaţiilor Enterprise, sala C335

  1. președinte: conf. dr. Csató Lehel
  2. membru: conf. dr. Robu Judit,
  3. membru: conf dr. Varga Viorica
  4. secretar: lector. dr. Simon Károly

Programare bazată pe componente, sala L338

  1. preşedinte: prof. dr. Pârv Bazil
  2. membru: conf. dr. Niculescu Virginia
  3. membru: lect. dr. Prejmerean Vasile
  4. secretar: lect. dr. Mihiş Andreea

Inteligență computațională aplicată şi Sisteme inteligente, sala L343

  1. preşedinte: prof. dr. Pop F. Horia
  2. membru: prof. dr. Czibula Gabriela
  3. membru: conf. dr. Oltean Mihai
  4. secretar: lect. dr. Chisăliță Camelia

Baze de date, sala L308

  1. preşedinte: prof. dr. Ţâmbulea Leon
  2. membru: conf. dr. Andreica Anca
  3. membru: lect. dr. Dărăbant Sergiu
  4. secretar: lect. dr. Sacarea Christian

Sisteme distribuite în Internet, sala L306

  1. preşedinte: prof. dr. Boian Florian
  2. membru: lect. dr. Vancea Alexandru
  3. membru: lect. dr. Sterca Adrian
  4. secretar: lect. dr. Găceanu Radu

Inginerie software, sala L336

  1. preşedinte: conf. dr. Motogna Simona
  2. membru: conf. dr. Crăciun Florin
  3. membru: lect. dr. Vescan Andreea
  4. secretar: lect. dr. Ciuci Ioana

Observații:

  1. Președinții comisiilor răspund de buna organizare și desfășurare a tuturor activităților din cadrul examenelor;
  2. Comisiile sunt valabile și pentru sesiunea din septembrie 2015.
TwitterFacebook