Listele finale cu beneficiarii burselor după contestații pentru semestrul II al anului universitar 2019/2020

UPDATE: Este obligatoriu ca pe fata documentului bancar trimis Serviciului Social sa se noteze: denumirea facultatii, CNP-ul, tipul bursei, anul de studiu, numele inainte de casatorie (unde este cazul) si data completarii. Având în vedere situația de față, Serviciul Social acceptă documentul bancar generat în format electronic – spre exemplu fișier PDF descărcat de pe platforma de Internet Banking a băncii.

Listele finale cu beneficiarii burselor după contestații sunt afișate în aplicația Academic Info.

Studenții care sunt beneficiari ai burselor de performanță, merit și ajutor social care nu au depus contul IBAN la Serviciul Social, sunt rugați să trimită urgent prin email la Serviciul Social, contul IBAN care să conțină viza băncii.

Adresa de email: social@ubbcluj.ro

subiect: cont Facultatea de Matematica si Informatica
Date de identificare:
Facultatea de Matematica si Informatica
Numele si prenumele studentului:
Specializarea:
Anul de studiu: