Încasarea taxelor pentru examenele restante din sesiunea de VARĂ (inclusiv studenții aflați în prelungire de școlaritate)

Studenții înmatriculați la nivel licență, anul II, III și prelungire de școlaritate și la nivel master, anul II de studiu și prelungire de școlaritate care au discipline restante contractate în anul universitar 2022/2023, semestrul II, sunt rugați să facă plata pentru examenele restante pana la data de 25 mai 2023.

Studenții înmatriculați la Programul Postuniversitar în Informatică anul II de studiu și în prelungire de școlaritate care se vor prezenta în sesiunea de examene, aferenta modulului II din anul universitar 2022/2023, sunt rugați să își achite examenele restante pana la data de 25  mai 2023. In caz contrar nu vor putea fi preluați în catalog și nu se vor putea fi primiți la examen.

Studenții care vor achita după această dată, vor avea acces doar în sesiunea de restanțe.

Modalități de plată:

• on line pe platforma UBB AcademicInfohttps://academicinfo.ubbcluj.ro/;
  • numerar la casieria facultății, până la data de 25 mai 2023; (doar în zile lucrătoare între orele 9,00-12,00 la Secretariatul Facultății, sala 143);
  • card bancar la casieria facultăți, până la data de 25 mai 2023; (doar în zile lucrătoare între orele 9,00-12,00 la Secretariatul Facultății, sala 143).