Sesiunea de Comunicări Ştiinţifice ale Studenţilor – Matematică, ediţia 2021

Departamentul de Matematică al Facultăţii de Matematică şi Informatică vă invită sa participaţi în data de 15 mai 2021 (sâmbătă), de la ora 10, la Sesiunea de Comunicări Științifice ale Studenților pe domeniul Matematică (nivel licenţă/master/doctorat). Activitatea se va desfăşura pe platforma Teams (Team Code: ygc9afl).

Studenţii care doresc să susţină comunicări sunt rugaţi să obţină acordul prealabil al cadrului didactic coordonator şi să trimită până miercuri, 12 mai, ora 10, pe adresa de e-mail a domnului prof. dr. Nicolae Popovici nicolae.popovici@ubbcluj.ro următoarele informaţii: titlul lucrării, un rezumat de 1/2 pagină şi acordul cadrului didactic coordonator.

Comisia este formată din: Prof. dr. habil. Nicolae Popovici, Lect. dr. Adrian Viorel şi Lect. dr. George-Cătălin Țurcaș.