Repartizarea pe săli a candidaților la examenul de admitere nivel licență, sesiunea septembrie 2023

Candidații se vor prezenta la locațiile și sălile afișate în data de 8 septembrie 2023, cel târziu la ora 8:00. Intrarea în săli se face începând cu ora 8:00. Examenul începe la ora 9. Pentru mai multe informatii legate de desfășurarea examenului vă rugăm sa consultați regulamentul atasat.

Datorită faptului că zona străzilor Mihail Kogălniceanu, Universității și E.D. Martone se află în șantier, recomandăm candidaților și aparținătorilor acestora să evite accesul cu automobilul personal în această zonă.

Locatia clădirii centrale a Universitătii Babeș-Bolyai