Repartizarea pe săli a candidaților la examenul de admitere nivel licență, sesiunea iulie 2023

Repartizarea candidatilor pe sali pentru proba scrisa admitere licenta iulie 2023.pdf
Lista candidatilor care nu dau proba scrisa admitere licenta iulie 2023.pdf

Candidații se vor prezenta la locațiile și sălile afișate în data de 19 iulie 2023cel târziu la ora 7:15. Intrarea în săli se face începând cu ora 7:30. Examenul începe la ora 9. Pentru mai multe informatii legate de desfășurarea examenului vă rugăm sa consultați regulamentul atașat.

Datorită faptului că zona străzilor Mihail Kogălniceanu, Universității și E.D. Martone (străzi din zona clădirii centrale UBB și a Facultății de Drept) se află în șantier, recomandăm candidaților și aparținătorilor acestora să evite accesul cu automobilul personal în această zonă.

Locatia cladirilor in care sunt localizate salile de concurs