Recazări în cămine pentru anul universitar 2013/2014

UNIVERSITATEA BABEŞ-BOLYAI CLUJ-NAPOCA
FACULTATEA DE MATEMATICA ŞI INFORMATICĂ
COMISIA DE CAZARE

În atenţia studenţilor care NU au fost repartizaţi în căminele studenţeşti pentru anul universitar 2013/2014

Studenţii care doresc să ocupe un loc de cazare în căminele studentesti şi doresc să participe la recazări sunt rugaţi sa trimită o cerere prin e-mail în perioada 30 septembrie 2013 – 1 octombrie 2013 până la orele 22:00 la adresa:

liliana.pop@cs.ubbcluj.ro

Toţi studenţii interesaţi de cazare sunt rugaţi să trimită cerea prin e-mail.

În cursul zilei de miercuri vor fi analizate toate cererile depuse. Miercuri după orele 16:00 vor fi afişate pe site-ul facultăţii repartizările pe cămine. Studenţii care la recazări au primit loc în cămin se vor prezenta direct la căminul repartizat joi şi vineri (3-4 octombrie 2013).

Pentru perioada de redistribuiri nu se ţine cont de anul de studii, cazarea făcându-se global în ordinea mediilor pe facultate.

Studenţii care vor fi plecaţi cu mobilitate ERASMUS în semestrul I şi II al anului universitar 2013/2014 sunt obligaţi să anunţe prin e-mail comisia de cazare la adresa: liliana.pop@cs.ubbcluj.ro.

COMISIA DE CAZARE,
30.09.2013, ora 14:00