Conferința de lansare a proiectului POSDRU/161/2.1/G/138033, Creșterea oportunităților de ocupabilitate prin practică de succes (PRACT-IT)

In data de 30.10.2014 a avut loc conferinta de lansare a proiectului POSDRU/161/2.1/G/138033 cu titlul „Creșterea oportunităților de ocupabilitate prin practică de succes (PRACT-IT)”, in prezenta a peste 400 de participanti – studenti, cadre didactice si reprezentanti ai presei. Atasat gasiti prezentarile invitatilor si cateva fotografii de la eveniment.

Urmariti pagina facultatii pentru a vedea care sunt urmatoarele etape in derularea proiectului si cum puteti deveni unul dintre cei 450 de studenti care vor beneficia de avantajele derularii stagiului de practica in cadrul acestui proiect.

Prof. Dr. Adrian Petrușel, Coordonator al domeniilor Matematică și Informatică
Conf. Dr. Anca Andreica, Manager proiect