Planificarea candidaților pentru proba scrisă a concursului de admitere nivel Licență, sesiunea Iulie 2021, Facultatea de Matematică și Informatică, Universitatea Babeș-Bolyai, Cluj-Napoca

Regulamentul de desfăşurare a probei scrise a concursului de admitere nivel Licență, sesiunea Iulie 2021

Repartizarea candidaților pe săli

Ora de începere a probei de Informatică: 9:00 (candidații trebuie sa fie prezenți în fața sălii de concurs la ora 7:30).Ora de începere a probei de Matematică: 16:00 (candidații trebuie sa fie prezenți în fața sălii de concurs la ora 14:30).

Lista candidatilor care nu dau proba

Lista candidatilor care nu dau proba.pdf

Pentru Candidatii care nu dau Proba: Vă recomandăm să depuneți diploma de bacalaureat (NU adeverinţa care ȋnlocuieşte diploma de bacalaureat) in original și foaia matricolă în original în data de 19 iulie 2021, intre orele 10-14 la Secretariatul Facultatii de Matematica si Informatica, sala 145, etaj 1, str. M. Kogalniceanu nr. 1.

Localizarea sălilor de concurs

• str. Câmpina nr. 51-53,
  • str. Bobâlnei nr. 66,
  • str. Mihail Kogălniceanu nr. 1 (clădirea centrală UBB),
  • str. E. Martonne nr. 1 (localizare tot în zona clădirii centrale UBB) și
  • str. Universitatii nr. 7-9 (localizare tot în zona clădirii centrale UBB).