O nouă etapă de recazări în căminele studenţeşti pentru anul universitar 2013/2014

Studenţii care doresc să ocupe un loc de cazare în căminele studenţeşti  (Căminul 16 Haşdeu – băieţi şi Căminul 1 Haşdeu – fete) şi doresc să participe la recazări sunt rugaţi să trimită o cerere prin e-mail în perioada 2 octombrie  2013 – 3 octombrie 2013 până la orele 12:00 la adresa:

liliana.pop@cs.ubbcluj.ro

Toţi studenţii interesaţi de cazare sunt rugaţi să trimită cerea prin e-mail.

În cursul zilei de joi vor fi analizate toate cererile depuse. Joi după orele 16:00 vor fi afişate pe site-ul facultăţii repartizările pe cămine. Studenţii care la recazări au primit loc în cămin se vor prezenta direct la căminul repartizat vineri (4 octombrie 2013).

Pentru perioada de redistribuiri nu se ţine cont de anul de studii, cazarea făcându-se global în ordinea mediilor pe facultate.

COMISIA DE CAZARE,
02.10.2013