Examenul de certificare a competențelor profesionale pentru Programul postuniversitar de formare și dezvoltare profesională continuă Informatică, sesiunea septembrie 2023

În data de 8 septembrie 2023, ora 16,00 se organizează o nouă sesiune de certificare a competențelor profesionale din cadrul Programului postuniversitar de formare și dezvoltare profesională în Informatică. Această sesiune este organizata doar pentru acei studenți ai programului postuniversitar care au toate creditele la disciplinele din planul de învățământ și care trebuie să susțină doar examenul de certificare a competențelor profesionale.

Informații despre modul de desfășurare al examenului de certificare a competențelor profesionale, calendarul acestuia precum și despre actele necesare vor fi disponibile în curând.