Deschiderea festivă a anului universitar 2020–2021: Specializările liniei de studiu maghiare

Doamna prodecan al liniei maghiare, conf. univ. dr. Robu Judit, îi invită pe studenții anului I de la specializarăile liniei de studiu maghiare luni, 28 septembrie 2020, ora 10:00, la o scurtă prezentare a Facultății de Matematică și Informatică și a Departamentului de Matematică și Informatică al Liniei Maghiare. Această prezentare și informare administrativă va avea loc online, pe platforma Zoom, cu datele de conectare primite de către studenți prin e-mail, la adresa pe care ați folosit-o în cadrul concursului de admitere la Facultatea de Matematică și Informatică. Vă rugăm să verificați inclusiv folderul Spam/Junk al căsuțelor de e-mail.

Deschiderea anului universitar 2020–2021 la Departamentului de Matematică și Informatică al Liniei Maghiare (toate specializările liniei de studiu maghiare) va avea loc luni, 28 septembrie 2020, ora 15:00, pe platforma Zoom, cu datele de conectare primite de către studenți prin e-mail.

Vă așteptăm să participați cu toții!