Buckle up and get ready for October 19th – Innovation Labs WatchParty@UBB!

Universitatea Babeș-Bolyai vă invită să urmărim împreună finala Innovation Labs 2021 - Demo Day!

În ultimele 7 luni, o nouă generație de antreprenori a lucrat pentru a-și transforma ideile în produse și afaceri în diverse domenii precum FinTech, Blockchain, Sănătate și multe altele. Acum, cele mai bune dintre aceste echipe sunt gata să-și prezinte startup-urile in fața investitorilor și a presei, LIVE, pe data de 19 Octombrie 2021, incepând cu ora 18:00.

Ne bucurăm să vedem în finală echipe de studenți de la UBB si în colaborare cu alte universități din Cluj-Napoca și vă invităm să susținem echipele clujene și ideile lor!

AutoML: Mihai Anton, Georgian Badita (UBB alumni)
Hawking: Horațiu Răduțiu, Ștefan Cîrstea, Rareș Aștilean, Cristian Pinkovai (UBB, Fac. De Matematică și Informatică)
Heimdallr: Moldovan Cristian-Ioan, Morariu Armand-Angel, Neamtu Claudiu, Gal Paula (UBB, Fac. de Matematică și Informatică)
Mediq: Dragos Duse (UBB), Mihai Cata, Mohsin Raza, Roxana Săbău, Diana Andritchi
Bookr: Radu Vîtca (UBB, Fac. de Business), Andrei Covaciu and Flavius Fulea (Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca)

UBB va organiza un watch party, unde vă așteptăm în număr cât mai mare și veți avea ocazia să urmăriți LIVE prezentarea celor mai promițătoare idei din această ediție a Innovation Labs și unde vom povesti despre produsele prezentate în finală.

Vom oferi premii celor mai activi participanți!

Link-ul de Zoom este: https://zoom.us/j/92157796570?pwd=RGRHbSt4SkZlcVd4UXBZcnFSeEFHdz09

Host: Florentin Bota

Vă așteptăm cu multă energie! #WatchParty@UBB!