Anunt cu privire la acordarea burselor in semestrul II al anului univ. 2023/2024

Informatiile privind alocarea unei categorii de bursa in semestrul II al anului univ. 2023/2024 se regasesc in Academic Info.

Studentii bursieri din semestrul II al anului universitar 2023/2024 care nu au mai trimis niciodata un cont IBAN la Serviciul Social sa trimita un document bancar (extras de cont, lista IBAN-uri, printscreen aplicatie mobila/internet banking etc.) pe care sa fie mentionate urmatoarele: nume si prenume, CNP (poate fi notat si de student), contul IBAN (bursierul trebuie sa fie titular), facultatea si tipul de bursa, la adresa de e-mail social@ubbcluj.ro.

Pentru toti studentii bursieri care au comunicat pana acum datele bancare la Serviciul Social conturile IBAN vor fi preluate din baza de date existenta.