Săptămâna studenților de la Mate-Info

În perioada 8-14 mai, Societatea Hermes, în colaborare cu Facultatea de Matematică și Informatică a UBB Cluj-Napoca, vă invită să participați la cea de-a zecea ediție a Săptămânii Studenților de la Matematică și Informatică (SSMI) 2023. Evenimentul se va desfășura în Cluj-Napoca, în diferite locații din oraș care vor fi anunțate ulterior.

SSMI 2023 sărbătorește diversitatea de idei și pasiunea comună pentru informatică și matematică printr-o săptămână plină de activități precum workshopuri, socializare, surprize și multă distracție. Această ediție marchează un moment important, fiind a zecea în istoria evenimentului.

Ca participanți, veți avea ocazia să interacționați cu studenți din toată țara, să vă împărtășiți ideile și să descoperiți noi perspective în domeniile matematicii și informaticii. Vă puteți aștepta la jocuri de cunoaștere și de societate, precum și la activități care vă vor pune la încercare spiritul creativ. De asemenea, veți avea ocazia să vă distrați și să legați prietenii cu alți pasionați de domeniu.

Nu ratați șansa de a trăi o experiență de neuitat alături de colegi, prieteni vechi și amici noi, într-un mediu energic și plin de creativitate! Vă așteptăm cu drag să vă înscrieți și să participați la cea de-a zecea ediție a SSMI 2023!

Înscrie-te până pe 5 mai completând formularul următor: https://forms.gle/rN65fPEqm92pqsgZA.