Anunt pentru studentii din anul I in vederea eliberarii legitimatiilor reducere transport

Adresa ME referitoare la trasportul studenților oct. 2023

Studentii din anul I nivel licenta si master care au unul sau ambii parinti decedati, precum si studentii proveniti din centre de plasament sau care au fost in plasament la familia extinsa, substitutiva sau la asistent maternal beneficiaza de gratuitate pe transport sunt rugati sa completeze formularul de mai jos si sa incarce documentul justificativ pana in data de 9 noiembrie 2023 ora 12,00.

Studentii din anul I care nu au depus poza la secretariat sunt rugati sa depuna o poza marimea ¾ intr-un plic la seful de an pana joi, 9 noiembrie 2023 . Pe spatele pozei se trece numele si prenumele, specializarea , limba de predare si anul de stuiu. Seful de an va depune la secretariat in cursul  zilei de vineri, 10 noiembrie 2023 intre orele 9,00-12,00 pozele colectate.

In data de 14 noiembrie 2023 intre orele 9,00-12,00 sefii de an ridica de la secretara specializarii legitimatiile reducere transport in vederea distribuirii acestora catre colegii de an.