Tabere UBB pentru performanţă

Tabere UBB pentru performanta iunie 2013Universitatea Babeş-Bolyai anunţă deschiderea concursului Tabere UBB pentru performanţă, program de acordare de locuri în tabere studenţilor cu performanţe deosebite, cu scopul de a-i recompensa şi stimula să aibă în continuare rezultate excepţionale. Studenţii interesaţi sunt rugaţi să verifice condiţiile de participare, să-şi pregătească dosarul de participare conform instrucţiunilor ataşate şi să se înscrie la secretariatul facultăţii în perioada 17-28 iunie 2013 între orele 9-12.

Prin acest program, Universitatea acordă în perioada 19-25 august 60 de locuri în tabere studenţilor cu performanţe deosebite în activitatea şcolară în complexele de cazare ale universităţii. Sunt asigurate transport din Cluj-Napoca, cazare şi masă pentru fiecare beneficiar.

anexa 1_calendar.pdf
anexa 2_cerere_tip.pdf