Dr. Alex Mahalov, Arizona State University, High Resolution Earth System Models at Regional Scales: Seeking Sustainable Solutions for Rapidly Expanding Urban Areas, Environmental, Agricultural and Energy Applications

Alex MahalovA Matematika és Informatika Kar és a Környezettudományi és Környezetmérnöki Kar szeretettel meghívja Önt dr. Alex Mahalov (Arizona State University) előadására, amelynek címe High Resolution Earth System Models at Regional Scales: Seeking Sustainable Solutions for Rapidly Expanding Urban Areas, Environmental, Agricultural and Energy Applications. Az esemény időpontja 2015. május 21., csütörtök, 10:30 és 11:30 óra között, helyszíne a „Iustinian Petrescu” előadóterem (Fântânele utca, 30).

11:30-tól találkozóra kerül sor az Arizona State University küldöttségével, amelynek során az alábbi személyek tartanak bemutatót az ISUMADECIP tevékenységéről. (Institutul de Cercetări pentru Sustenabilitate și Managementul Dezastrelor bazat pe Calcul de Înaltă Performanță/ Nagy-teljesítményű számításokon alapuló fenntarthatóság és katasztrófamenedzsment kutatóintézet).

• dr. Alexandru Ozunu egyetemi tanár, mérnök (Rareș Macrea doktorandusszal és Horațiu Ștefanie mérnök-doktorandusszal együtt)
  • dr. Călin Baciu egyetemi tanár
  • dr. Benedek József egyetemi tanár