Beszámoló a Creșterea oportunităților de ocupabilitate prin practică de succes (PRACT-IT) POSDRU/161/2.1/G/138033 projekt bemutatójáról

2014. október 30-án, csütörtökön több mint 400 résztvevő jelenlétében (hallgatók, oktatók, a sajtó képviselői) került sor a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karon a romániai Humánerőforrás-fejlesztési Operatív Program 2007-2013, POSDRU/161/2.1/G/138033 számú szerződés alapján megvalósuló, Creșterea oportunităților de ocupabilitate prin practică de succes (PRACT-IT)/ A foglalkoztatottsági lehetőségek növelése sikeres gyakorlat révén elnevezésű projekt nyilvános bemutatójára. Mellékletben olvasható a meghívottak bemutatója, és néhány képet is közzéteszünk az eseményről.

Kérjük a hallgatókat, kísérjék figyelemmel a kari honlapot, hogy időben értesüljenek a projekt lebonyolításának következő lépéseiről, és arról, hogy hogyan lehet bekerülni a 450 jelentkező közé, akik részesülhetnek a projekt keretében megvalósuló szakmai gyakorlat előnyeiből.

Dr. Adrian Petrușel egyetemi tanár, a matematika és informatika szakterületek koordinátora
Dr. Anca Andreica egyetemi docens, projektmenedzser