A Magyar Matematika és Informatika Intézet oktatói és hallgatói a X. Kolozsvári Magyar Napokon

A X. Kolozsvári Magyar Napok keretében, 2019. augusztus 21. és 25. között a BBTE Magyar Matematika és Informatika Intézetének oktatói és hallgatói interaktív foglalkozásokkal, logikai játékokkal és robotikai bemutatóval várták az érdeklődőket a Színház (Emmanuel de Martonne) utcában felállított sátorban.

Köszönet a szervezésért Lukács Andor egyetemi adjunktusnak, Szilágyi Zsolt egyetemi tanársegédnek és Libál András egyetemi docensnek, valamint az önkéntes diákoknak (Balázs Emese, Keresztes Olivér, László Gábor, Lukács Katalin, Ritli Roland, Sándor Emőke, Virág Márta) minden segítségért!

További fényképek a Magyar Matematika és Informatika Intézet Facebook-oldalán láthatók.