Újabb kiválasztás a 2017–2018-as egyetemi tanév, II. félévi ERASMUS-ösztöndíjra

2017. október 19-én, csütörtökön az első forduló után betöltetlenül maradt helyekre újabb szelekciót hirdetünk ERASMUS hallgatói mobilitási ösztöndíjakra a 2017–2018-as egyetemi tanév II. félévére. A jelentkezők 2017. október 18-ig adhatják le dossziéjukat, naponta 12:00 óráig a kari titkárságon. A jelentkezési feltételekről és a beiratkozáshoz szükséges iratokról az alábbi bejegyzésben lehet tájékozódni.

Az európai egyetemek mobilitási lehetőségei mellett rendelkezésre áll egy 5 hónapos tanulmányi mobilitás is az egyesült államokbeli Northern Kentucky University, KY egyetemen. Ebben az esetben, a kiutazás előtt szükséges megszerezni a TOEFL nemzetközi nyelvvizsga-oklevelet.

FONTOS: A korábbi Erasmus-szelekcióktól eltérően, jelenleg a magiszteri vagy doktori képzésre beiratkozott I. éves hallgatók is részt vehetnek a pályázatban.

Dr. Robu Judit egyetemi docens
ERASMUS programkoordinátor