Új évad a StudHub BBTE projekt keretén belül – elsőévesek figyelmébe

Új évadot kezdünk a StudHub BBTE projekt keretén belül!

Mindnyájan tudjuk, hogy mennyi stresszel jár a szessziós időszak és milyen nehéz lépést tartani a rengeteg információval, ami felénk árad. Éppen azért, ha elsőéves alapképzéses hallgató vagy, ebben a félévben ismét lehetőséged lesz részt venni a StudHub – Tanulási Központ által megszervezett tevékenységeken.

A workshop-ok hozzájárulnak a különböző karon tanuló diákok egymás közti megismeréséhez, a személyes fejlődéshez, valamint megkönnyítik az egyetemi élethez való alkalmazkodást, hogy ezáltal sikeresebb teljesítményt tudj elérni.

Márciustól megnyitjuk a workshop-okra és az egyéni tanácsadásokra való jelentkezési űrlapot. A program keretén belül három tevékenységen vehetsz részt:

• 1. Tanulmányi célok kitűzése, avagy hogyan ne sokkoljon az egyetem
  • 2. Érzelemszabályozás a szesszióban
  • 3. Pályaorientációs tanácsadás (egyéni beszélgetés)

A programról több információ elérhető a következő link alatt: https://studhub.centre.ubbcluj.ro/hu/home-2/