Tanévnyitó a Magyar Tagozaton – 2020–2021-es egyetemi tanév

2020. szeptember 28-án, 16:00 órakor kezdődik a Babeş–Bolyai Tudományegyetem Magyar Tagozatának hivatalos tanévnyitó ünnepsége.

Ünnepi előadást tart dr. András Szilárd Károly egyetemi docens, Modell vagy valóság? címmel.

Köszöntőt mond:
dr. Soós Anna rektorhelyettes
Buryán Tünde diák-alprefektus

Az eseményt élőben közvetítjük! https://bit.ly/3csPgoD

Update: András Szilárd előadása

Az elsőéveseknek a tanévkezdés adminisztratív részéhez tartozó bemutató és tájékoztató 2020. szeptember 28-án, hétfőn reggel 10:00 órától lesz. Mindenki arra az e-mail címre fogja megkapni a belépéshez szükséges információkat, amelyet a Matematika és Informatika Karra való beiratkozáskor megadott. Aki nem kapott erről értesítést, kérjük, hogy ellenőrizze a Spam/Junk mappáját (ez a Yahoo-s e-mail címeknél gyakori).

A Magyar Matematika és Informatika Intézet hivatalos intézeti megnyitója 2020. szeptember 28-án, hétfőn 15:00 órától lesz.

Minden évfolyam tutorai a következő 3–4 napban külön megbeszélést fognak szervezni, amelyre a meghívókat mindenki a saját e-mail címére fogja megkapni (kérjük, ellenőrizze a Spam/Junk mappáját is).