A XX. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia díjazottjai

2017. május 21-én, vasárnap díjátadó gálával zárult a XX. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia. A kolozsvári ETDK sajátossága, hogy a hallgatók részvételi jogot szerezhetnek a magyarországi Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK), az adott tudományterületeken belül.

II. díj: Borbély Andor
III. díj: Toth Emőke

Informatika I.: elméleti módszerek, kísérletek, szimulációk

I. díj: Demeter Csaba
II. díj: Kis Nándor és Szilágyi Réka
III. díj: Péter Huba
Dicséret: Kálmán Noémi
Különdíj: Deák Anna Felajánlotta: az Informatika I.: elméleti módszerek, kísérletek, szimulációk zsűrije

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Demeter Csaba, Kis Nándor, Szilágyi Réka, Péter Huba és Kálmán Noémi

Informatika II.: Innovatív számítástechnikai termékek, alkalmazások

I. díj: Bege István és Tóth Melinda
II. díj: Gál Béni, Vincze Dávid, Zsebe Ákos, Kovács Zoltán, Mátyás Róbert és Váradi Péter
III. díj: Hobaj Roland és Kocs Krisztián-István
Dicséret: Ambrus Adrián-Zoltán és Balázsi Róbert-Sándor

Bege István, Tóth Melinda, Zsebe Ákos, Gál Béni, Váradi Péter, Vincze Dávid, Kovács Zoltán és Mátyás Róbert

A zárógálán készült felvételek megtekinthetőek a Reál- és humántudományi ETDK  Facebook-oldalán.

További fényképek: album1, album2, album3

Gratulálunk minden résztvevőnek!