A támogatási formára, a tandíj visszafizetésére, a tandíjkülönbözet befizetésére vonatkozó információk

Kérjük a Matematika és Informatika Kar hallgatóit, hogy ellenőrizzék a csoportokat összesítő listákon megjelenő támogatási formát, amely a 2016–2017-es egyetemi tanévben érvényes.

Azok a hallgatók, akik befizették a beiskolázási díjat, majd az újraosztások során tandíjmentes helyre kerültek át, 2016. október 4. és 13. között kérvényezhetik a tandíj visszatérítését. A kérvényhez szükséges mellékelni a befizetést igazoló eredeti nyugtát is.

Azok az I. éves hallgatók, akiknek a más szakra történő átkerülés miatt be kell fizetniük a beiskolázási díj különbözetét, 2016. október 4. és 13. között megtehetik ezt a kari titkárságon, munkanapokon (9:00 és 12:00 óra között).