Hallgatói teljesítményért járó nyári BBTE-tábor – 2018

Gyakorlati és szabadidőközpont, Nagybár

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem idén is meghirdeti a BBTE diáktáborok versenyét, amelynek keretében a kiváló tanulmányi eredményekkel rendelkező hallgatók ingyenesen vehetnek részt a Hunyad megyei Nagybár gyakorlati és szabadidőközpontban sorra kerülő nyári táborban, 2018. július 23. és 28. között. A megpályázható helyek száma 55, az egyetem biztosítja a résztvevők számára a Kolozsvár–Nagybár–Kolozsvár útvonal szállítási költségeit, az étkezést és a szállást.

A táborban való részvételre a Babeș–Bolyai Tudományegyetem valamennyi karáról a II. és III. éves alapképzéses hallgatók, valamint az I. és II. éves magiszteri hallgatók jelentkezhetnek,  akik minden vizsgájukat sikeresen letették, a versenyt megelőző két félévben legalább 8-as tanulmányi átlaguk volt mindenik félévben, és magaviseletük kifogástalan.

A jelentkezési dossziénak tartalmaznia kell a következőket:

1. Beiratkozási típuskérvény;
  2. Curriculum Vitae, Europass-formátum (online elérhető a http://europass.cedefop.europa.eu/ro/documents/curriculum-vitae címen);
  3. valamennyi oklevél egyszerű másolata; Kérjük azokat a pályázókat, akik részt vettek a Babeș–Bolyai Tudományegyetem vagy más egyetemek és neves intézmények által szervezett kulturális, művészeti, tudományos vagy sportrendezvényen, hogy a benyújtott kérvényhez mellékeljék az igazoló dokumentumot is.

Beiratkozási időszak: 2018. május 2. és 2018. június 4. A jelentkezőknek valamennyi dokumentumot be kell szkennelniük és el kell küldeniük Teofana Nicoară részére, a teofana.nicoara@ubbcluj.ro e-mail címre.

• beiratkozás: 2018. május 2. – 2018. június 4.
  • dossziék elküldése a bizottságnak: 2018. június 5–15.
  • eredményhirdetés: 2018. június 25., 14:00 óra
  • fellebbezések benyújtása: 2018. június 26–28., 9:00 és 12:00 óra között
  • végleges eredmények kifüggesztése: 2018. június 29., 14:00 óra
  • a tábor időtartama: 2018. július 23–28.

BBTE-táborok, 2018 – beiratkozási űrlap
BBTE-táborok, 2018