Fontos információk a 2021/2022-es tanévre vonatkozó tandíjfizetéssel és az elmaradt vizsgákkal kapcsolatban

Amennyiben a hallgató az I. félévre esedékes tandíjrészleteket (1. részlet + 2. részlet) 2022. január 13-ig nem fizeti be, elveszíti a jogot, hogy részt vegyen az adott félév vizsgáin. Ha a hallgató 2022. január 13-ig nem fizeti be a 2021/2022-es egyetemi tanévre vonatkozó tanulmányi szerződésében előírt pótvizsgák díját, elveszíti a jogot, hogy részt vegyen az I. félévi vizsgaidőszak pótvizsgáin. Azok a hallgatók, akik 2022. január 13. után fizetik be a díjakat, csak a pótvizsa-időszakban vehetnek részt a vizsgákon.

Bármilyen díjjal kapcsolatos vagy egyéb technikai problémát 2022. január 14., 10.00 óráig e-mailben kell jelezni az adott szakért felelős titkárnőnek. Az ezen időpont után benyújtott panaszokat nem vehetjük figyelembe, és egyéb indoklást sem fogadhatunk el.

Fizetési lehetőségek:

• online a BBTE AcademicInfo oldalán, (díjak és illetékek menü);
  • készpénzben a kari pénztárnál;
  • bankkártyával a kari pénztárnál.