A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok, magiszteri képzés – 2017

1. érvelésen alapuló portfólió elkészítése, amely tartalmazza a jelentkező szakmai önéletrajzát is (maximum 2 oldal), valamint a szakmai és tudományos karrier fejlesztési tervét (az opciókat tartalmazó listán megjelölt legelső szak alapján), Matematika vagy Informatika szakirány esetében egyaránt (maximum 2 oldal)
  2. egyetemi oklevél vagy ezzel egyenértékű okirat (igazolás az alapképzés elvégzéséről) és igazolás a tanulmányi helyzetről, amelyből kiderül a záróvizsga átlaga, az egyetemi tanulmányok átlaga, eredeti példány szükséges az államilag támogatott helyekre pályázók esetében, illetve hitelesített másolat a tandíjas helyekre pályázók esetében (ez utóbbit a Kar hitelesíti az eredeti felmutatásával).
  3. születési anyakönyvi kivonat másolata, illetve a Kar által történő hitelesítés érdekében ennek eredeti példánya
  4. személyazonossági igazolvány másolata
  5. érettségi oklevél (eredeti példány vagy másolat, amelyet a Kar hitelesít az eredeti felmutatásával)
  6. nyelvvizsga-oklevél/ bizonyítvány (eredeti példány vagy vagy másolat, amelyet a Kar hitelesít az eredeti felmutatásával)