Az írásbeli felvételi vizsga résztvevőinek tantermekbe való beosztása, alapképzés, 2019. júliusi vizsgaidőszak

A felvételi vizsgára beiratkozott jelentkezők listája a versenyadatokkal (a beiratkozási időszak végén)

Kérjük a jelentkezőket, hogy ellenőrizzék az adatok helyességét, és az esetleges hibákat jelezzék az admitere@cs.ubbcluj.ro e-mail címen.

A matematika/ informatika írásbeli felvételi vizsga résztvevőinek tantermekbe való beosztása

Kérjük a jelentkezőket, hogy azonosítsák be a felvételi vizsga helyszínéül számukra kijelölt tantermeket (a lista végén megjelenő jelmagyarázat is segítséget nyújt ebben). Az írásbeli vizsgára jelentkezőknek 2019. július 21-én, vasárnap reggel legkésőbb 8:00 óráig kell megjelenniük a kijelölt terem bejáratánál. Kérünk mindenkit, hogy hozza magával a személyazonossági igazolványát, a versenyigazolványt, valamint kék színű írószert. A vizsgatételek felbontását követően nem engedélyezett a terembe való belépés.

Minden versenyző nyomtatott formában megkapja a matematika vagy az informatika tételeket, a beiratkozáskor kiválasztott tantárgy függvényében. A tételek kidolgozására a kiosztást követően 3 óra (180 perc) áll rendelkezésre. Biztosítjuk a tételek magyar, német és angol nyelvű fordítását. A több nyelven is meghirdetett egyetemi képzési programok esetében, amennyiben a jelentkezők beiratkozáskor több opciót is választottak, a legelső kiválasztott opció nyelvén kell felvételi vizsgát tenniük.

Kizárólag a versenylapokat és a szervezők által kiosztott piszkozatlapokat lehet használni.

A tételek kidolgozásakor kék színű töltőtollat vagy golyóstollat lehet használni. A teremben használható még grafitceruza, vonalzó, derékszögű vonalzó és körző. Számológép, mobiltelefon stb. használata tilos.

A versenyzőknél nem maradhat sem a padban, sem a padon mobiltelefon vagy egyéb elektromos készülék (táblagép, laptop, okosóra stb.). Ezeket be kell tenni a fogason lévő kabátokba, táskákba. Hogy a versenyen résztvevőket ne zavarja, a mobiltelefonokat kikapcsolva kell betenni a fogason lévő kabátokba, táskákba. Kizárják a versenyről mindazokat, akik (bármilyen céllal) mégis használják a mobiltelefont vagy egyéb elektronikus eszközt. Ez alól kivételt képeznek a fogyatékkal elő személyek, akik a dolgozatuk megírásakor speciális eszközt használnak, és erre engedélyt kaptak a felvételi bizottság részéről.

A befejezett dolgozatok leadásakor alá kell írni egy összesítő táblázatot, amelyen az oldalak számát, valamint a rácstesztet tartalmazó versenylapon besatírozott pöttyök számát is fel kell tüntetni. A dolgozat leadásakor a teremfelügyelők a versenyző jelenlétében ragasztják le a személyes adatokat tartalmazó részt.

Az angol nyelvvizsgára jelentkezők tantermekbe való beosztása, 2019. július 21., 15:00 óra

Az angol nyelvvizsgára jelentkező diákoknak 2019. július 21-én, vasárnap 14:00 órakor kell jelentkezniük a terem bejáratánál, (a BBTE főépület). Kérjük a jelentkezőket, hogy hozzák magukkal a személyi igazolványukat.

A német nyelvvizsgára jelentkezők tantermekbe való beosztása, 2019. július 21., 17:00 óra

A német nyelvvizsgára jelentkező diákoknak 2019. július 21-én, vasárnap 16:30 órakor kell jelentkezniük a terem bejáratánál (a BBTE főépület). Kérjük a jelentkezőket, hogy hozzák magukkal a személyi igazolványukat.

A termek kódja

001 – Sala A001, Cladirea Facultatii de Stiinte Economice, Parter, Str. Teodor Mihali, Nr.58-60
009 – Sala 009, Cladirea Facultatii de Stiinte Economice, Parter, Str. Teodor Mihali, Nr.58-60
022 – Sala 022, Cladirea Facultatii de Stiinte Economice, Parter, Str. Teodor Mihali, Nr.58-60