Válogató a South Eastern European Mathematical Olympiad for University Students (SEEMOUS 2021) versenyre

2021. július 19. és 24. között a ciprusi Agrosban lesz a XV. Délkelet-európai Nemzetközi Matematikai Diákolimpia (SEEMOUS 2021). Ezen a hagyományos nemzetközi versenyen Délkelet-Európa legjobb hallgatói mérhetik össze tudásukat. A Babeș–Bolyai Tudományegyetemet képviselő csapat összeállításának érdekében válogatót szervezünk, amelyre 2021. június 13-án, 9:00 és 13:00 óra között kerül sor Zoom-on.

Kérjük az érdeklődő hallgatókat, hogy részvételi szándékukat e-mailben jelezzék a ttrif@math.ubbcluj.ro címen, ahonnan értesülni fognak a további részletekről. Minden szakról várjuk az I. és II. éves hallgatók jelentkezését.