BBTE Matek-Infó verseny – 2016. április 16.

Concursul Mate-Info-UBBA 4. BBTE Matek-Infó versenyre 2016. április 16-án, szombaton kerül sor, és a jelentkezők beiratkozása online történik 2016. március 25. és április 11. között. További részletek a versenyről, illetve a versenyen való részvétel kari felvételivel kapcsolatos előnyeiről itt olvashatóak.

Felhívjuk minden érdeklődő figyelmét,  hogy az előző évek hagyományát folytatva, a BBTE Matematika és Informatika Karának oktatói a 2015–2016-os egyetemi tanévben is ingyenes felvételi felkészítőket tartanak matematikából és informatikából, hogy a jelentkezők felkészülhessenek a BBTE Matek-Infó versenyre, illetve a 2016-os egyetemi felvételire. A magyar nyelvű felvételi felkészítők tematikája és naptára megtekinthető itt.