Az ösztöndíjakkal kapcsolatos fontos információk – 2021/2022-es egyetemi tanév, I. félév

Kérjük azokat az ösztöndíjas hallgatókat (teljesítmény-ösztöndíj, érdemösztöndíj és szociális ösztöndíj, alkalmi jellegű ruházati pótlék vagy szociális ösztöndíj a BBTE költségvetésen kívüli alapjából), akiknek még nem sikerült benyújtaniuk a bankszámla igazolást, hogy a social@ubbcluj.ro e-mail címre küldjenek egy bankszámlát igazoló dokumentumot (számlakivonat, IBAN lista).

Az e-mailben elküldött banki dokumentumon kötelező feltüntetni a következőket: Facultatea de Matematică și Informatică (Matematika és Informatika Kar), az ösztöndíj típusa (teljesítmény-ösztöndíj, érdemösztöndíj és szociális ösztöndíj, alkalmi jellegű ruházati pótlék vagy szociális ösztöndíj a BBTE költségvetésen kívüli alapjából), évfolyam, CNP (személyi azonosító szám). Fel kell tüntetni az esetleges névváltozást is. Valamennyi ösztöndíjas hallgató esetén, akik a BBTE Szociális Ügyosztályának korábban elküldték a számlakivonatot/IBAN listát, az ösztöndíj átutalásához szükséges számlaszámot a meglévő adatbázisból veszik át.