Az ösztöndíjakkal kapcsolatos fontos információk – 2020/2021-es egyetemi tanév, II. félév

1. Azokat a benyújtott ösztöndíjkérelmeket, amelyek nem teljesítették a szociális ösztöndíjra és a ruházati pótlékra vonatkozó kari kritériumokat, az egyetemi szintű ösztöndíj-bizottság bírálta el, és az ösztöndíjak kifizetése az egyetem költségvetésen kívüli alapjaiból történik.
    Hallgatók névsora, akik a szociális ösztöndíjnak megfelelő alkalmi jellegű ruházati pótlékban részesülnek a BBTE költségvetésen kívüli alapjaiból, 2020–2021, II. félév
    Tandíjmentes (állami) helyre beiskolázott hallgatók, akik szociális ösztöndíjban részesülnek a BBTE költségvetésen kívüli alapjaiból, 2020–2021, II. félév
    Tandíjas (fizetéses) helyre beiskolázott hallgatók, akik szociális ösztöndíjban részesülnek a BBTE költségvetésen kívüli alapjaiból, 2020–2021, II. félév
  2. Kérjük mindazokat az ösztöndíjas hallgatókat, akik az ösztöndíj-kérelemmel egyszerre nem adták le vagy nem küldték el a bankszámla igazolást, hogy a social@ubbcluj.ro e-mail címre küldjenek banki dokumentumot (számlakivonat, IBAN lista, képernyőfelvétel mobil applikáció/internetbank esetén stb.), amelyen fel kell tüntetni az alábbi adatokat: név, személyi szám (CNP, a hallgató is ráírhatja), IBAN szám (a számlatulajdonos az ösztöndíjas hallgatók kell legyen), kar neve, ösztöndíj típusa.