Az oktatói tevékenység hallgatók általi kiértékelése, 2023–2024-es egyetemi tanév, I. félév

Kedves Hallgatók,

Nagyon fontosnak tartjuk véleményeteket az egyetemen zajló oktatásról. Kérünk, töltsétek ki az általatok látogatott előadások, szemináriumok vagy laborgyakorlatok minőségére vonatkozó online kérdőíveket. A kérdőívek magyar, román és angol nyelven egyaránt elérhetőek. Válaszaitok nagymértékben hozzájárulnak az oktatók tevékenységének, és általában az oktatási folyamat minőségének javításához.

Fontos tudnotok, hogy:

1. a válaszok névtelenek, és
  2. nem befolyásolhatják a kiértékelt tantárgyból kapott jegyeteket, mert tanáraitok nem láthatják a kérdőívet kitöltő személyek nevét, és a minősítéseket is csupán a vizsgaidőszak lezárultával tekinthetik meg.

A 2023/2024-es egyetemi tanév I. félévének kiértékelési időszaka:

• nappali tagozatos hallgatók számára: 2023. december 11. – 2024. január 14.
  • távoktatásban részt vevő hallgatók számára: 2024. január 8. – január 21.

A kérdőíveket a http://academicinfo.ubbcluj.ro/Info/ oldalon lehet elérni, a magyar felületre kattintva magyar nyelven is kitölthetőek.

A megjelölt időszakot követően a kiértékelési felület nem lesz elérhető, ezért kérünk, hogy a megjelölt határidőig töltsétek ki a kérdőíveket.

A kiértékelés végeredményét csak azok a hallgatók láthatják, akik maguk is kitöltötték az online kérdőíveket.

Köszönjük segítségeteket!

Dr. Markó Bálint egyetemi tanár, minőségbiztosításért felelős rektorhelyettes